جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

کاله جوان در یک قدمی فینال لیگ دسته یک / آملی‌ها به دیدار اصفهان می‌روند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کاله جوان در یک قدمی فینال لیگ دسته یک / آملی‌ها به دیدار اصفهان می‌روند

کاله جوان در یک قدمی فینال لیگ دسته یک / آملی‌ها به دیدار اصفهان می‌روند


والیبالیست‌های کاله جوان مازندران که در یک قدمی فینال لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور قرار دارند که در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها مقابل ذوب‌آهن اصفهان صف‌آرایی می‌کنند.

کاله جوان در یک قدمی فینال لیگ دسته یک / آملی‌ها به دیدار اصفهان می‌روند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از آمل، دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان کشور جام زنده‌یاد حسین معدنی عصر امروز چهارشنبه با دو دیدار در شهرهای اصفهان و اهواز دنبال می‌شود.

در یکی از مهم‌ترین دیدار این مرحله، کاله جوان تنها نماینده مازندران در لیگ دسته یک والیبال در دیدار برگشت خارج از خانه به مصاف ذوب‌آهن اصفهان می‌رود.

شاگردان حسین کاظمی در کاله جوان به دنبال پیروزی در این دیدار هستند تا با کسب دو برد مستقیم راهی دیدار فینال شده و از برگزاری دیدار سوم در آمل جلوگیری کنند، ولی در مقابل شاگردان امیرعباس شفیعی در ذوب‌آهن می‌خواهند با رویارویی مقابل نماینده مازندران و پیروزی مقابل این تیم علاوه بر گرفتن انتقام شکست سنگین سه بر یک دور رفت، برای خود شانس حضور در مرحله نهایی ایجاد کرده و کار را به بازی سوم بکشانند.

در این دیدار که از ساعت 16 سوت می‌خورد، خلیل یگانه مجد و عباس جلایر ناظران فدراسیون والیبال هستند و ابراهیم فیروزی و بهروز جعفری داوران بین‌المللی کشورمان امر قضاوت را برعهده دارند.

در دیگر دیدار این مرحله حساس هم مناطق نفت‌خیز جنوب در اهواز به دیدار پیشگامان شفق اردکان می‌رود.

پیشگامان شفق اردکان هم همانند کاله جوان با دیدار در خانه حریف به دنبال قطعی شدن صعود به مرحله نهایی است تا با کسب دومین پیروزی کارش برای حضور در فینال قطعی شود.

اردکانی‌ها در مسابقه رفت توانستند در خانه با نتیجه سه بر یک تیم مناطق نفت‌خیز جنوب را شکست دهند. در این دیدار نفس‌گیر که از ساعت 15 در اهواز آغاز می‌شود یونس حسن‌زاده نماینده فدراسیون والیبال بوده و مرتضی اکرمی و محمدرضا کاویانی قاضی‌های میدان هستند.

دو تیم پیروز مرحله نهایی به دیدار فینال صعود کرده و بازنده‌ها بازی رده‌بندی را برگزار می‌کنند. تیم‌ها به صورت رفت و برگشت در این مرحله به مصاف هم می‌روند و در صورتی که تکلیف تیم‌های صعودکننده در دو بازی مشخص نشود کار تیم‌ها به دیدار سوم کشیده می‌شود.

با توجه به تساوی تیم‌ها در کسب پیروزی، سومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی روز یکشنبه 24 اسفند ماه به میزبانی شهرهای آمل و اردکان برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، مرحله نهایی رقابت‌ها با اعلام فدراسیون والیبال سه‌شنبه 26 اسفند در سالن فدراسیون والیبال برگزار می‌شود و در صورتی‌که فینالیست‌های لیگ دسته یک در دو مسابقه مرحله‌ نیمه‌نهایی مشخص شوند مرحله نهایی این رقابت‌ها دوشنبه 25 اسفند در سالن والیبال فدراسیون برگزار می‌شود.