جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

کارگروه اجرایی شدن فرامین رهبری در مازندران تشکیل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کارگروه اجرایی شدن فرامین رهبری در مازندران تشکیل شد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ناصر شکریان صبح دوشنبه در حاشیه برگزاری کارگروه اجرایی کردن رهنمود مقام معظم رهبری، با اشاره به نامگذاری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری گفت: برای تحقق فرمایشات رهبری باید عزم ملی داشت و برای تحقق اهداف شعار سال همه عوامل تاثیرگذار جامعه باید کمک کنند تا جهت بهبود مسائل فرهنگی و مقابله با تهاجم فرهنگی بسیج همگانی انجام شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به  لزوم تحقق مدیریت جهادی افزود: مسئولان فرهنگی باید به این حوزه توجه ویژه داشته باشند چرا که جهاد تلاش و کوشش می خواهد و لذا با روحیه جهادی در بین مدیران و کارشناسان فرهنگی میوانیم  در برابر هجمه های دشمنان بایستیم.

وی اظهار داشت: این کارگروه جهت اجرایی کردن فرامین مقام معظم رهبری در حول دو محور ایجاد عزم ملی و مدیریت جهادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در این راستا میتوان از ظرفیت های موجود در دستگاه های اجرایی ، دانشگاه ها ، هیئات مذهبی ، کانون مداحان ، مؤسسات و مراکز قرآنی ، مبلغان و مبلغات ، شورای شهر ، فرمانداری ها ، شهرداری ها و سایر نهادها برای تحقق اهداف سالجاری استفاده کرد.

این کارگروه با حضور اساتید حوزه و دانشگاه و مسئولین نهادهای مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران برگزار شد.