رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

کارگاه خانگی تبدیل تریاک به شیره در قائمشهر شناسایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کارگاه خانگی تبدیل تریاک به شیره در قائمشهر شناسایی شد

سرهنگ ' محمدرضا قدمی ' امروز به خبرنگار ایرنا گفت : به دنبال دریافت اخباری مبنی بر فعالیت فردی با هویت معلوم در تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان قائمشهر ، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت .

وی افزود : ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی شبانه روزی متوجه شدند که این فرد قاچاقچی دارای خانه مجردی و دو انباری است که در آن مواد مخدر تولید می کند.

او ادامه داد : با اخذ مجوز قضایی در یک عملیات غافلگیرانه از مکان شناسایی شده بازرسی و مشخص شد که کارگاه تولید مواد مخدر در آنجا فعال است.

فرمانده انتظامی قائمشهر گفت: در بازرسی از این کارگاه 39 کیلو و 461 گرم تریاک و شیره و سوخته تریاک کشف و ضبط شد.

وی افزود : پس از تشکیل پرونده قضایی متهم به همراه خودرو ، مواد مخدر و وسایل کشف شده از این کارگاه به مقامات قضایی تحویل داده شد.

سرهنگ قدمی به اقدامات پلیس نظارت بر اماکن عمومی در هشت ماهه امسال اشاره کرد و گفت : با انجام سه هزار و 150مورد بازرسی از واحدهای صنفی ، تجاری و خدماتی ، 409 مورد تذکر کتبی ، 307 مورد اخذ تعهد و 20 جلد تشکیل پرونده قضایی صورت گرفت .

او ادامه داد : پلمپ 786 واحد متخلف ، دستگیری 71 نفر ، کشف 32 عدد داروی آلوده، پلمپ 184 واحد قهوه خانه ، جمع آوری پنج هزار و 400 حقه قلیان و کشف 120 قوطی شربت متادون از جمله اقدامات و کشفیات پلیس نظارت بر اماکن عمومی قائمشهر دراین مدت بود .

{jcomments off}