جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

کارکرد پنجره واحد بخش کشاورزی راضی‌کننده بوده است - نمایش محتوای خبر

 

 

کارکرد پنجره واحد بخش کشاورزی راضی‌کننده بوده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: با توجه به شروع فعالیت پنجره واحد در بخش کشاورزی، نتایج کار راضی‌کننده بوده است ولی برای پیشبرد اهداف باید به شرایط مطلوب دست یابیم.

کارکرد پنجره واحد بخش کشاورزی راضی‌کننده بوده است

دلاور حیدرپور در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، درباره راه‌اندازی پنجره واحد و عملکرد آن از زمان راه‌اندازی اظهار کرد: پنجره واحد در اجرای قانون و رفع موانع تولید برای کاهش مسیر کارها، کوتاه کردن مراحل انجام کار و تکریم ارباب رجوع راه‌اندازی شد تا تشریفات زاید اداری اصلاح شود و خدمات‌دهی به ارباب رجوع راحت‌تر باشد.

وی با بیان اینکه در گذشته پرونده‌هایی وجود داشت که نیازمند استعلام‌هایی بوده که متقاضی را درگیر می‌کرد و پروسه‌های زیادی باید طی می‌شد، افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته و راه‌اندازی پنجره واحد تمامی پرونده‌های مربوط به بخش کشاورزی طی یکماه بررسی و پاسخ استعلام‌ها صادر می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: تشکیل پنجره واحد با نگاه به اینکه مراحل انجام کار کوتاه شود ،بوده است و یکی از پنجره‌های سه‌گانه راه‌اندازی پنجره واحد جهاد کشاورزی است و به مدت یکماه متقاضیان به پاسخ پرونده‌های خود می‌رسند.

حیدرپور خاطرنشان کرد: با توجه به شروع فعالیت پنجره واحد در بخش کشاورزی، نشان داده شد نتایج راضی‌کننده است اما به ایده‌آل دست نیافته‌ایم و برای پیشبرد اهداف باید به شرایط مطلوب دست یابیم.

وی با بیان اینکه کاهش هزینه‌های اضافی یکی از مزایای راه‌اندازی پنجره واحد است، اضافه کرد: با راه‌اندازی این واحد در بخش کشاورزی بخشی از انتظارات ما برآورده شد و برخی از استعلام‌هایی که ضرورت ندارد باید حذف شود که این امر در حال شکل‌گیری است و در آینده نزدیک به شرایط ایده‌آل دست خواهیم یافت.