سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

کاروان پیاده مردمی از آمل راهی مرقد امام راحل می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

کاروان پیاده مردمی از آمل راهی مرقد امام راحل می شود

سرهنگ ˈمحمد کرمیˈ روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این گروه شامل حدود یکصد نفر از شهروندان آملی روز هفتم خردادماه پس از زیارت حرم مطهر امامزاده ابراهیم ( ع ) وگلزارشهدای این شهر در قالب طرح ˈحرم تا حرم ˈبه مقصد بارگاه ملکوتی امام راحل اعزام می شوند.

وی، در عین حال از ادامه ثبت نام از علاقمندان برای اعزام درکاروان پیاده در حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در محلات ونواحی این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: هیچ محدویتی برای اعزام وجود ندارد وهمه می تواند در این حرکت نمادین حضور داشته باشند.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان آمل ، با اشاره به اینکه در سالهای گذشته حضور جوانان در این کاروان بسیار چشمگیر وبا ارزش بوده است، گفت: یک روحانی هم به همراه کاروان پیاده آمل حضور خواهد داشت تا در طول مسیر برای اعضای کاروان برنامه های تبلیغی ودینی اجرا کند.

سرهنگ کرمی ادامه داد: این کاروان قرار است مسیر بیش از 200کیلومتری آمل تا مرقد امام راحل را در مدت هفت روز پیاده طی کند.

وی هدف از این اقدام را شرکت در مراسم سالگرد امام راحل وتجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار انقلاب و تجدید پیمان مجدد با مقام معظم رهبری بیان کرد.

بیش از دو هزار نفر از شهروندان آملی نیز شامگاه سیزدهم خردادماه برای شرکت در مراسم سالگرد امام راحل در روز 14 خرداد به بهشت زهرا اعزام می شوند.