سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

کاروان پیاده حرم تا حرم از آمل عازم مرقد امام راحل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کاروان پیاده حرم تا حرم از آمل عازم مرقد امام راحل شد

جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل در حاشیه اعزام این کاروان به خبرنگار ایرنا گفت : این کاروان متشکل از حدود یکصد نفر از اقشار مختلف مردم شهرستان آمل است.

سرهنگ ˈ محمد کرمی ˈ افزود : این کاروان پس از زیارت حرم مطهر امامزاده ابراهیم (ع) و گلزار شهدای شهر آمل با بدرقه رسمی مسوولان دستگاه های اجرایی شهرستان آمل عازم تهران شد.

وی حضور جوانان در این کاروان را چشمگیر و با ارزش خواند و ادامه داد : یک نفر روحانی هم به همراه کاروان پیاده حضور دارد که در طول مسیر برای اعضای کاروان برنامه های تبلیغی و دینی اجرا خواهد کرد.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل گفت : این کاروان قرار است مسیر بیش از 200 کیلومتری آمل تا مرقد امام راحل را در مدت هفت روز پیاده طی کند.

وی با اشاره به اینکه برای چهاردهمین سال متولی است که کاروان پیاده از آمل به مرقد امام اعزام می شود، هدف از آن را شرکت در مراسم سالگرد امام راحل و تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار انقلاب و تجدید پیمان مجدد با مقام معظم رهبری بیان کرد.

سرهنگ کرمی گفت : امسال در مجموع بیش از دو هزار نفر از اقشار مختلف شهرستان آمل بر اساس سهمیه تعیین شده در مراسم سالگرد امام (ره) در تهران شرکت خواهند کرد.