جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

کارت بانکی افراد واجد شرایطی که سبد کالا نگرفتند شارژ می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

کارت بانکی افراد واجد شرایطی که سبد کالا نگرفتند شارژ می شود

ˈ اسماعیل هادی نژاد ˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این گروه از شهروندان همچنین می توانند از طریق تماس با شماره تلفن گویای 124 ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران ، مشخصات خود را اعلام کنند تا پس از ارسال به وزارت صنعت ، پیگیری لازم برای اصلاح کارت بانکی آنان انجام شود.

سبد کالا به سرپرستان خانواده های کارکنان دولت اعم از رسمی ، قرار دادی ، پیمانی و بازنشستگان ، سرپرست خانواده های کارگران زیر پوشش تامین اجتماعی و قانون کار، سرپرست خانواده های عضو جامعه نیروهای مسلح و لشکری و بازنشستگان و کارکنان رسمی ، قرار دادی و پیمانی ، کارگران ، خبرنگاران بنا به تشخیص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دانشجویان متاهل بنا به تشخیص وزارت علوم ، بهداشت و دانشگاه آزاد، طلاب حوزه علمیه و افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد تعلق می گیرد.

برنج ، مرغ ، تخم مرغ ، روغن و پنیر پنج قلم کالای موجود در سبد کالایی است.

رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت ساری و میاندرود همچنین از توزیع 116 هزار سبد کالا در بین شهروندان این دو شهرستان خبر داد.

وی گفت : در مجموع تاکنون بیش از 86 هزار و 860 کیسه برنج 10 کیلوگرمی ، 314 هزار و 183 بطری روغن نباتی ، 327 هزار و 204 بسته پنیر ، 119 هزار و 54 شانه تخم مرغ و 425 هزار و 505 کیلوگرم مرغ در میان شهروندان دریافت کننده سبد کالا در ساری و میاندرود توزیع شده است.

هادی نژاد گفت : هم اکنون 35 مرکز از جمله اتحادیه امکان ، اسکاد ، اتکا ، رفاه و فرهنگیان در ساری و میاندرود کار توزیع سبد کالا در بین شهروندان را بر عهده دارند.