سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

کارآفرین میاندورودی سومین تولیدکننده برتر کشور انتخاب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کارآفرین میاندورودی سومین تولیدکننده برتر کشور انتخاب شد

سیده آسیه حسینی کارآفرین طرح پرورش قارچ دکمه‎ای در روستای چوکلای شهرستان میاندورود، به‎عنوان سومین تولیدکننده برتر کشور انتخاب شد.

کارآفرین میاندورودی سومین تولیدکننده برتر کشور انتخاب شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، توجه به تولیدات داخلی و ایجاد بسترهای مناسب برای اشتغال‎زایی سبب استفاده از نیروهای انسانی می‎شود که قطعا جامعه را از فضای استفاده از کالاهای خارجی دور می‎کند و این موضوع باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

سیده آسیه حسینی کارآفرین طرح پرورش قارچ دکمه‎ای در روستای چوکلای شهرستان میاندورود، در همایش طلایه‎داران اقتصاد مقاومتی که در هفته بسیج از سوی بسیج سازندگی کشور برگزار شد به‎عنوان سومین تولیدکننده برتر کشور انتخاب شد.

وی در آغاز با 15 میلیون تومان سرمایه در انبار 30 متری شروع به فعالیت کرد و با استفاده از آموزش‎های مورد نظر در این عرصه توانست مقدمات راه‎اندازی یک واحد تولیدی را ایجاد کند.

این تولیدکننده برتر، به‎مدت سه سال در عرصه پرورش قارچ دکمه‎ای مشغول به فعالیت است و توانست 15 نفر را مشغول به‎کار کند تا در تحقق اقتصاد مقاومتی قدم موثری بردارد.

وی با استفاده از تسهیلات بسیج سازندگی میاندورود از حمایتی خوبی برخوردار شد و برای چندین نفر اشتغال‎زایی به وجود آورد که از نکات قابل توجه این امر، استفاده از نیروهایی بود که زیر نظر کمیته امداد و بهزیستی قرار داشتند.