نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کارآفرینان

کارآفرینان


عنوان برنامه ای زنده و با هدف ارشادی –تربیتی است که طی 26 قسمت  ،دوشنبه ها از ساعت 19:40 به مدت 30 دقیقه به تهیه کنندگی داود خواجه پخش شد.

کارآفرين فردی است که فرصتها را به حداکثر مي رساند وكارآفريني عامل اصلي ايجاد خلاقيت و نوآوري است که فرايند ايجاد ارزش از راه تشكيل مجموعه منحصر به فردي از منابع به منظور بهره‌گيري از این فرصت‌ها است. مفاهیم خلاقيت، ريسک، و نوآوري در کارآفريني از ضرورياتي است که هم در شروع توليد کالاها و فعاليتهاي کارآفرينانه،و هم در انتقال موفقيت‌آميز شرکت به بازارهاي جهاني مؤثرند .

معمولا واژه کارآفرینی با ایجاد شغل و کسب و کار مترادف شده است، در حالی که اشتغال یکی از آثار کارآفرینی است. ممکن است فعالیت های کارآفرینانه در مواردی اشتغال ایجاد نکند اما تولید ثروت کند یا به دانایی بیفزاید.

آن چه که معمولا کارآفرینان انجام می دهند تا ایده خود را به محصول یا خدمات تبدیل کنند یک نوع مدیریت می باشد. به عبارتی کارآفرینی ترکیبی خاص و بدیع از خلاقیت و مدیریت است.
 

این برنامه گفتگو محور به صورت زنده و استودیویی و با حضور یک مهمان ( افراد موفق در عرصه های اقتصادی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و اجتماعی)  به همراه گزارش هایی از فعالیت ها و توفیقات مهمان برنامه(کارآفرین موفق) در عرصه های مورد نظر پخش شده و به بررسی عوامل توفیق و بیان رموز موفقیت مهمان برنامه می پردازد . در صورتی که مهمان مورد نظر آمادگی لازم برای حضور در برنامه زنده را نداشته باشد برنامه به صورت ضبطی پخش خواهد شد . در لابه لای برنامه وله هایی با تصاویر مرتبط با موضوع تهیه و پخش می شود.

 

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

عوامل برنامه عبارتند از:

کارگردان:حسین یوسفی

مجری:حمید شفاهی،خلردی

صدابردار:نوراله سوادکوهی

تصویربردار:تقی قاسم پور،مجید مشایخی فر،فتاح رحیمی

دستیار:ذات اله رضایی

تدوینگر:علیرضا امرا