جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

چهارمین یادواره 155 شهید ورزشکار آمل برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

چهارمین یادواره 155 شهید ورزشکار آمل برگزار می‌شود

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت: چهارمین یادواره سرداران و شهدای ورزشکار این شهرستان 21 بهمن امسال همزمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

چهارمین یادواره 155 شهید ورزشکار آمل برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، ناصر نصری‌شاهاندشت پیش از ظهر امروز در نشست شورای ورزش این شهرستان با محوریت برنامه‌ریزی برای برگزاری یادواره سرداران و شهدای ورزشکار، اظهار کرد: در شهرستان آمل بیش از یک‌هزار و 40 شهید تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی شدند که در این بین تعداد 155 شهید و سرداران شاخص از جامعه ورزش بودند.

وی افزود: تاکنون پرونده ورزشی 155 شهید شهرستان آمل که جامعه ورزش بودند تکمیل شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل تصریح کرد: در سال‌جاری شهید بهرام فلاح به‌عنوان شهید شاخص جامعه ورزش این شهرستان معرفی شده که از فعالان، مربیان و ورزشکاران رشته رزمی بود.

این مسؤول با اشاره به اینکه امروزه امنیت، اقتدار، صلابت، پیشرفت، ترقی و قدرت ایران اسلامی را مدیون جانفشانی و رشادت شهدا هستیم، بیان کرد: همه مردم و مسؤولان باید در راه معرفی اهداف، آرمان‌ها و عهدهای ناگسستنی شهدا با خداوند تلاش و کوشش داشته باشند.

نصری با اعلام اینکه کانون بسیج ورزشکاران شهرستان آمل فعالیت گسترده‌ای در راستای جذب و تربیت ورزشکاران دارد، ادامه داد: این کانون بسیج طی سال‌جاری به عنوان کانون بسیج ورزشکاران برتر در سطح کشور معرفی شد.

وی با اشاره به برگزاری چهارمین یادواره سرداران شهید و شهدای ورزشکار شهرستان آمل در ایام‌الله شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر، خاطرنشان کرد: این یادواره بزرگ ساعت 10 صبح روز 21 بهمن امسال با سخنرانی سردار بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران در سالن همایش‌های مجتمع ولی‌عصر(عج) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با دعوت از خانواده شهدا، ایثارگران، رزمندگان و عموم مردم برای شرکت در این مراسم معنوی، بیان کرد: چهار شهید آمل که در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) در سوریه و عراق به شهادت رسیدند نیز از فعالان ورزشی بودند.

نصری در پایان گفت: دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای یادآوری روزهای سخت و شیرینی سرنگونی نظام شاهنشاهی بوده که امروزه امنیت و اقتدار را به ثمر رساند.