سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

چرخه درمانی بیماران سرطانی در بیمارستان امام (ره) ساری کامل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

چرخه درمانی بیماران سرطانی در بیمارستان امام (ره) ساری کامل شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عالیه زمانی کیاسری صبح امروز در مراسم افتتاح این مرکز اظهار داشت: در بسیاری از مراحل درمانی، بیماران سرطانی به رادیوتراپی نیاز پیدا می‌کنند.

وی اضافه کرد: مرکز رادیوتراپی بیمارستان امام خمینی (ره) ساری با مساعدت خیرخواهانه دکتر سید اسماعیل شفیعی و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مردم استان اهدا شد.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری، خدمت‌گزاری به بیماران دردمند سرطانی را یکی از توفیقات الهی دانست و اظهار داشت: با حضور اعضای هیئت علمی در گرایش‌های مختلف و با حضور کادر درمانی متعهد چرخه درمان بیماران سرطانی از جمله تشخیص، شیمی درمانی و جراحی در این مرکز انجام می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: تکمیل و تجهیز فضای پشتیبانی و خرید دستگاه‌های مورد نیاز از سوی دانشگاه و بیمارستان و فضای مورد نیاز برای قرارگیری دستگاه‌های لازم با مشارکت فعال و خیرخواهانه دکتر شفیعی، پزشک خیر احداث شد.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) با اشاره به حضور فعال 100 عضو هیئت علمی در 10 گروه تخصصی و فوق تخصصی در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری خاطر نشان کرد: در این مرکز 140 دستیار تخصصی و فوق‌تخصصی و 850 پرسنل فعالیت دارند.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری، مشارکت خیران در امر توسعه و گسترش خدمات درمانی را طی سال‌های اخیر قابل تحسین دانست و تصریح کرد: احداث بخش مراقبت‌های نوزادان، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مصطفویان و احداث ساختمان مرکز جامع سرطان از جمله مشارکت‌های خیران در امر سلامت مردم استان بوده است.

به گزارش فارس، به دلیل خدمات دکتر شفیعی، مرکز رادیو تراپی بیمارستان امام خمینی(ره) ساری به نام دکتر سید اسماعیل شفیعی نامگذاری شد.