سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

پیگیر دیدار مردمی با رهبرانقلاب در روز یادبود حماسه اسلامی ششم بهمن هستیم - نمایش محتوای خبر

 

 

پیگیر دیدار مردمی با رهبرانقلاب در روز یادبود حماسه اسلامی ششم بهمن هستیم

به گزارش خبرنگار ایرنا در آمل، ' علی یونسی' دیروز در جلسه ستاد بزرگداشت همایش بزرگ یادیاران با محوریت حماسه اسلامی ششم بهمن آمل که در فرمانداری آمل برگزارشد، گفت: اکنون برای تجدید خاطره دیدار چند سال گذشته مردم مازندران با رهبر انقلاب در گرامیداشت حماسه اسلامی ششم بهمن آمل، از تمام ظرفیت ها برای این دیدار استفاده خواهیم کرد.

وی ابرازامیدواری کرد: شرایط مناسب و هماهنگی های لازم برای این دیدار با رهبرمعظم انقلاب در روز ششم بهمن امسال در تهران انجام شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، به برگزاری همایش بزرگ 'یاد یاران' در هفته گرامیداشت ششم بهمن آمل امسال با سخنرانی دکتر 'علی لاریجانی'، رییس مجلس شورای اسلامی در این شهرستان اشاره کرد وادامه داد: این همایش در صبح روز پنجم بهمن با حضور حماسه سازان و فرماندهان جنگل در شهرستان آمل برگزار می شود.

یونسی با بیان این که ابعاد وجودی حماسه اسلامی ششم بهمن آمل هنوز خوب در جامعه تبیین نشده است، افزود: مردم وجوانان باید به این حقیقت پی ببرند که چه گوهرهایی تربیت شده در دامن مادرانی بودند که با جانفشانی ونثار خون پاکشان امروز ما درکمال آرامش و آسایش به زندگی می پردازیم.

وی، از دستاوردهای بزرگ مردم آمل در خلق حماسه اسلامی ششم بهمن سال60 آمل را ستود و ادامه داد: جوانمردان و ایثارگران آملی در نبرد با ضدانقلاب جنگیدند ودرکنار روحانیت ، نیروهای نظامی وانتظامی تلاش های شوم دشمنان نظامی اسلامی را در کمتر از یک روز خنثی کردند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران تاکید کرد: با برگزاری مراسم یادبود و بیان خاطرات حماسه ششم بهمن سال 60 نسل جوان به خصوص جوانان آملی را با گذشته حداقل سه دهه قبل این شهرستان بیشتر آشنا کرد.

یونسی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت کاروان های راهیان نور دانش آموزی برای دیدار با محل حماسه سازان جنگل در واقعه سال 60 اشاره کرد، افزود: این حرکت ها می تواند درشناساندن عمق حماسه جنگل تاثیر گذار باشد که چگونه رزمندگان ما با رشادت های خود برای حفظ اسلام وانقلاب به شهادت رسیدند.

{jcomments off}