جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

پیکر مطهر 10 شهید غواص در بابلسر تشییع می شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیکر مطهر 10 شهید غواص در بابلسر تشییع می شود

پیکر مطهر 10 شهید غواص در بابلسر تشییع می شود


فرماندار بابلسر با بیان اینکه پیکر مطهر 10 شهید غواص در بابلسر تشییع می شود، گفت: روز شنبه 17 مردادماه شهدای غواص از فریدونکنار وارد بابلسر و با برگزاری مراسم دسته روی و سینه زنی به سمت بهنمیرتشییع می شوند.

پیکر مطهر 10 شهید غواص در بابلسر تشییع می شود

سیدعلی اسد در جلسه هماهنگی استقبال از شهدای غواص با بیان اینکه شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و تجلیل و بزرگداشت نام و یاد شهدا از مهم ترین وظایف ما است، اظهار کرد: همه ما مدیون رشادت ها و فداکاری های شهدا هستیم و اهمیت این روز بزرگ بر کسی پوشیده نیست، پس باید به بهترین وجه ممکن مراسم استقبال از شهدا برگزار شود.

وی بیان کرد: تمام ارگان های دولتی و انتظامی آمادگی کامل برای برقراری نظم و امنیت را در روز تشییع شهدای غواص در بابلسر را دارند.

اسد با تاکید به اینکه نیاز است در این روز از هر گونه حواشی سیاسی و امنیتی پرهیز شود، افزود: با سودجویانی که بدنبال ایجاد تفرقه در بین مردم باشند، برخورد جدی می شود.

وی در پایان با تاکید بر حضور پررنگ مردم شهرستان، گفت: حضور مردم برای استقبال و تشییع پیکرهای پاک و مطهر شهدا ناقل این پیام به دشمنان است که راه شهدا همواره در جامعه احساس می شود و پیروی از آرمان های مقدس و اهداف والای آنها نیز رمز جاودانگی و پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.