رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

پیش بینی حضور بیش از 17 میلیون مسافر نوروزی در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیش بینی حضور بیش از 17 میلیون مسافر نوروزی در مازندران

پیش بینی حضور بیش از 17 میلیون مسافر نوروزی در مازندران


استاندار مازندران گفت که در سال جاری بیش از15میلیون نفراز هموطنان در ایام نوروز به مازندران سفر کردند و پیش بینی می شود که این میزان در نوروز 94 بیش از 15 درصد افزایش یابد و به رقمی بیشتر از 17 میلیون نفر برسد.

پیش بینی حضور بیش از 17 میلیون مسافر نوروزی در مازندران

ربیع فلاح جلودار روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، تصریح کرد: استان مازندران برای پذیرایی شایسته از مهمانان نوروزی آمادگی کامل دارد که همه بخش ها و دستگاه ها نسبت به وظایف خود در این خصوص توجیه شده اند.

وی تصریح کرد: خدمات لجستیک و پشتیبانی نیز فراهم شده است و در این ایام همه دستگاه ها به ویژه فرمانداران در شهرستان های استان برای خدمت رسانی مطلوب تر به مسافران در آماده باش بسر خواهند برد.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: به دستگاه های خدمت رسان نظیر مراکز تجاری و صنفی و بیمارستان ها ابلاغ شده که تا پیش از آغاز سفرهای نوروزی ملزومات و تجهیزات خود را آماده کنند تا در زمان حضور مسافران نوروزی در هیچ یک از بخش ها مردم با مشکل مواجه نشوند.

فلاح همچنین گفت: در طول ایام نوروز بازرسان بر نحوه خدمات رسانی به مردم نظارت خواهند داشت و عملکرد همه بخش ها در این خصوص مورد ارزیابی قرار می گیرد.

استاندار مازندران با اشاره به اقدامات اساسی برای آماده بودن جاده و مسیرهای منتهی به استان مازندران، گفت: جاده های سوادکوه و هراز با قدرت به فعالیت مشغول هستند که اگر مشکلی وجود دارد برطرف شود و جاده ها از هر حیث برای سفرهای نوروزی آماده باشد.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت 15 اکیپ در قطعه چهارم آزادراه تهران - شمال حدفاصل مرزن آباد تا شهرستان چالوس، تکمیل این قطعه را یکی از نیازهای اصلی استان در ایام نوروز دانست و گفت: اکنون به طور شبانه روزی فعالیت ها در این مسیر ادامه دارد و پیمانکار نیز وعده داده که تا بیستم اسفند ماه این قطعه از آزادراه زیربار می رود که سهم بسزایی در کاهش بار ترافیکی در ورودی شهرستان چالوس دارد.