جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

پیش بینی افزایش پنج درجه ای دمای هوا مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش بینی افزایش پنج درجه ای دمای هوا مازندران

هواشناسی مازندران پیش بینی کرد دمای هوای استان از امروز دوشنبه تا پایان هفته چهار تا پنج درجه نسبت به روز گذشته گرمتر شود.

پیش بینی افزایش پنج درجه ای دمای هوا مازندران

احمد اسدی معاون اداره کل هواشناسی مازندران روز دوشنبه درگفت و گو با ایرنا گفت که دمای امروز ساری در گرمترین ساعت به 31درجه بالای صفر می رسد.
هوای دیروز یکشنبه استان مازندران ابری همراه با بارش رگباری پراکنده بوده است که دمای هوای در گرمترین ساعت نیز 26درجه بالای صفر گزارش شد.
معاون هواشناسی مازندران هوای امروز دوشنبه مازندران را صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش نسبی دما و از بعدازظهر در غرب استان افزایش ابر اعلام کرد.
وی هوای فردا سه شنبه استان که به مناسبت روز عید غدیر خم تعطیل است را صاف تا قسمتی ابری پیش بینی کرد و ادامه داد: هوای روز چهارشنبه هفته جاری نیز صاف همراه با افزایش دما بویژه در ارتفاعات و احتمال وزش باد گرم پیش بینی می شود.
اسدی وضعیت هوای روز پنجشنبه مازندران را صاف تا قسمتی ابری و از بعدازظهر و شب با رشد ابر ، وزش باد ، رگبار و رعدو برق پراکنده پیش بینی کرد.
مازندران در روزهای پایانی شهریور شاهد خروج و ورود مسافران وگردشگران زیادی از مناطق مختلف کشور است که توجه به وضعیت آب و هوایی برای تردد در محورهای مواصلاتی و استفاده از دریا ضروری است.