جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

پیش بینی آسمانی ابری با رگبار برای مازندران - نمایش محتوای صدا

 

 

پیش بینی آسمانی ابری با رگبار برای مازندران

هواشناسی به کشاورزان توصیه کرد: با توجه به مناسب بودن هوا به لحاظ دمایی و نبود بارندگی در غالب ساعات روز ، فعالیت کشاورزی بویژه نشاء برنج در روزهای آینده بلامانع می باشد.

پیش بینی آسمانی ابری با رگبار برای مازندران

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، اداره کل هواشناسی مازندران، وضعیت جوی استان را برای امروز چهارشنبه 13 اردیبهشت در مناطق غربی استان  بویژه محدوده رامسر تا تنکابن نیمه ابری در بعضی ساعات ابری همراه با رگبار و رعدوبرق پراکنده و در
مناطق مرکزی و شرقی استان صاف تا نیمه ابری - در بعدازظهر و شب افزایش ابر با احتمال رگبار پراکنده پیش بینی کرد.
بر اساس این گزارش، در روز پنجشنبه 14 اردیبهشت، هوای مناطق غربی استان، نیمه ابری در بعضی ساعات ابری همراه با رگبار و رعدوبرق که مقدار بارش در ارتفاعات غرب استان نسبت به مناطق ساحلی آن بیشتر پیش بینی می شود و در مناطق مرکزی و شرقی استان صاف تا نیمه ابری، در بعدازظهر و شب ابری همراه با رگبار پراکنده است.
در روز جمعه 15 اردیبهشت ، نیمه ابری در غرب استان با بارش پراکنده که از اواخر این روز تا صبح شنبه در سطح استان با بارش باران و وزش باد  پیش بینی می شود.
برای روز شنبه 16 اردیبهشت ، آسمان مازندران صاف تا نیمه ابری پیش بینی شد.
همچنین هواشناسی به کشاورزان هم توصیه کرد: با توجه به مناسب بودن هوا به لحاظ دمایی و نبود بارندگی در غالب ساعات روز ، فعالیت کشاورزی بویژه نشاء برنج در روزهای آینده بلامانع می باشد. پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو