جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

پیش‌بینی 31 شعبه اخذ رای در سیمرغ - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش‌بینی 31 شعبه اخذ رای در سیمرغ

فرماندار سیمرغ از پیش‌بینی 31 شعبه اخذ رای در این شهرستان خبر داد.

پیش‌بینی 31 شعبه اخذ رای در سیمرغ

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ به نقل از روابط عمومی فرمانداری سیمرغ، فرج‌الله یدالله‌پور در جمع اعضای شعب اخذ رأی این شهرستان، اظهار کرد: انتخابات فرایندی است چندماهه که همه عوامل اجرایی و نظارتی باید در طول این مدت در حفظ این امانت کوشا باشند.

وی افزود: برای برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان سیمرغ 31 شعبه توسط هیأت اجرایی پیش‌بینی‌شده که از این تعداد یک شعبه به‌صورت سیار است و در مجموع 600 نفر عوامل اجرایی، نظارت، بازرس و انتظامی در انتخابات دخیل هستند.

فرماندار شهرستان سیمرغ مهم‌ترین مسئله را حضور حداکثری مردم در انتخابات دانست و گفت: همه ما باید تلاش کنیم که همانند ادوار گذشته این امر محقق شود تا بار دیگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در هفتم اسفند در جهان به نمایش درآید.

وی ادامه داد: باید تلاش شود تا با رقابت سالم، امنیت و سلامت انتخابات تأمین و خدشه‌ای در برگزاری فرایند انتخابات وارد نشود.

یدالله‌پور با بیان اینکه 25 داوطلب نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی حضور دارند، گفت: نکته حائز اهمیت در بحث رقابت سالم، اخلاق‌مداری کاندیداها و طرفدارانشان است.