سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

پیش‌بینی 136 برنامه فرهنگی ورزشی دهه فجر در بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش‌بینی 136 برنامه فرهنگی ورزشی دهه فجر در بابلسر

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر گفت: پیش‌بینی می‌شود به‌مناسبت ایام‌الله دهه فجر 136 برنامه فرهنگی ورزشی در این شهرستان برگزار شود.

پیش‌بینی 136 برنامه فرهنگی ورزشی دهه فجر در بابلسر

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، اسماعیل پهلوان در نشست صمیمی با اعضای ستاد برگزاری نخستین جشنواره آبی این شهرستان با اشاره به قابلیت‌های متنوع و متعدد در ورزش‌های آبی و ساحلی بابلسر، اظهار کرد: با بسترسازی، مهیا کردن امکانات و تجهیزات و سوق دادن افراد به سمت ورزش‌های آبی، زمینه رشد و ارتقای این ورزش‌ها را در شهرستان فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه بابلسر از جمله شهرستان‌هایی است که از ظرفیت بالایی در بحث استفاده از ساحل و دریا برخوردار است اما نتوانست به جایگاه واقعی خود در بحث استفاده از ورزش‌های آبی دست یابد، تصریح کرد: این جشنواره که نخستین جشنواره ورزش‌های آبی است می‌تواند مقدمه‌ای باشد که مردم با ورزش‌های آبی بیشتر آشنا شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر اضافه کرد: راه‌اندازی ورزش‌های آبی در بابلسر علاوه بر توسعه و رونق این رشته ورزشی، سبب تقویت صنعت توریسم نیز می‌شود.

این مسؤول با بیان اینکه برگزاری جشنواره ورزش‌های آبی با هدف شناسایی ظرفیت‌ها و همچنین ترویج و توسعه فرهنگ در بخش ورزش همگانی در بین آحاد مردم برگزار می‌شود، تبیین مبانی و آرمان‌های انقلاب، پاسداشت دهه مبارک فجر، تقویت روحیه مشارکت و تیمی کردن امور از طریق پنج هیأت ورزشی و در پایان استعدادیابی در ورزش‌های آبی را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره دانست.

پهلوان در پایان با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود به‌مناسبت ایام‌الله دهه فجر 136 برنامه فرهنگی ورزشی در اداره ورزش و جوانان بابلسر برگزار شود، از برگزاری مجمع سازمان‌های مردم نهاد سراسر استان به میزبانی بابلسر در هفتم بهمن ماه خبر داد.