جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

پیش‌بینی درآمد مالیاتی 1200 میلیارد تومانی مازندران در سال 94 - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش‌بینی درآمد مالیاتی 1200 میلیارد تومانی مازندران در سال 94

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح جلودار در اجلاسیه ائمه جمعه مازندران اظهار داشت: باید همه برای فرهنگ عاشورا گام‌های مناسبی برداریم.

وی تصریح کرد: در دستورالعمل اجرایی و مسئولیتی استان منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیگیری می‌شود و گزارشات ما نیز بر این اساس پیگیری می‌شود.

استاندار مازندران بیان کرد: در طول مدت حضور در استان از همه ظرفیت‌های استان در چارچوب سیاست‌های تعیین‌ شده استفاده کردیم.

این مسئول با اعلام اینکه در مازندران برخی ضعف‌های ساختاری وجود دارد، افزود: همه تلاش بر این بود که از ظرفیت ملی برای توسعه استان استفاده شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه با مسئولان کشوری نیز برای توسعه استان رایزنی‌هایی انجام شد و توفیقات خوبی به دست آوردیم، گفت: در طول این مدت تلاش کردیم که مشارکت جمعی در استان در برنامه کاری قرار گیرد.

وی با اعلام اینکه برای توسعه مناسبات فرهنگی نیاز به مشارکت همه‌جانبه داریم، ادامه داد: خروجی برخی موارد که در کشور به ما ابلاغ شد، مثبت و ارزنده بود و در برخی موارد نیاز به بازنگری دارد.

فلاح درباره نگاه اقتصادی در مازندران، اظهار داشت: تلاش کردیم که در همه حوزه‌ها برنامه مدونی ارائه دهیم، برخی از موارد نیاز به نگاه کشوری دارد و آخرین اقدامات و عملکرد‌ها اطلاع‌‍رسانی می‌شود.

این مسئول با اعلام اینکه اقدامات و عملکرد و کمبود‌ها را به صورت دو ماه یک‌بار به اطلاع معاون اول رئیس جمهور اطلاع‌رسانی می‌کنیم، افزود: موارد و کمبود‌ها را به صورت شفاف به مسئولان بالادستی انتقال و برای رفع مشکلات برنامه مدون ارائه می‌شود.

استاندار مازندران بیان داشت: صد درصد بودجه عمرانی مازندران تحقق یافت، ولی برای اجرای برخی پروژه‌هایی که از قبل انجام شده بدهکاری‌هایی وجود دارد که در حال پرداخت است.

وی با اشاره به وجود طرح‌های نیمه‌تمام در استان، تصریح کرد: به دلیل تعدد طرح‌های نیمه‌تمام اجازه تعریف طرح جدید داده نشد.

فلاح با اعلام اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری نیاز به بازنگری داریم، افزود: تلاش‌ برای حضور سرمایه‌گذار در استان انجام شده که نیاز به حمایت و همراهی همه‌جانبه است.

این مسئول با اشاره به مشکلاتی که در کشور در قبال تحریم‌ها وجود داشت، گفت: دولت به‌روز اقدامات را اطلاع‌رسانی می‌کند.

استاندار مازندران درآمد استان در سال گذشته از محل دریافت مالیات را 600 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: در سال‌جاری 900 میلیارد تومان و در سال آینده نیز یک‌هزار و 200 میلیارد تومان پیش‌بینی شد.

وی درباره اصلاح قیمت نان، ادامه داد: برای کیفیت‌بخشی به نان تولیدی در کشور به استانداران اجازه داده شد که 30 درصد به قیمت نان افزوده شود.

نماینده عالی دولت در مازندران با اشاره به امکاناتی که دستگاه‌های نظارتی دارند، یادآور شد: از ظرفیت سپاه و نیروی انتظامی برای توسعه مازندران باید استفاده کرد که انعقاد تفاهمنامه با سپاه برای توسعه کشاورزی یکی از موارد شاخصی بود که در استان انجام شد.

{jcomments off}