جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

پیش‌بینی جذب 200 هزار دانش‌آموز مازندرانی در پایگاه‌های اوقات فراغت - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش‌بینی جذب 200 هزار دانش‌آموز مازندرانی در پایگاه‌های اوقات فراغت

محمد شعبانیدر گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار داشت: اوقات فراغت فرصتی برای بازآفرینی خلاقیت و شناسایی استعداد دانش‌آموزان است.

وی با بیان اینکه ستاد ساماندهی اوقات فراغت در سطح مازندران تشکیل شد، گفت: با این نگاه که دبیرخانه دائمی اوقات فراغت برای دانش‌آموزان تشکیل شود برنامه‌هایی برای آنان طراحی شد که تنها به تابستان اختصاص ندارد بلکه در طول سال است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران افزود: ما احساس نمی‌کنیم اوقات فراغت دانش‌آموزان در تابستان است بلکه در طول سال است در تابستان حساسیت ما بیشتر می‌شود.

شعبانی با بیان اینکه اگر برنامه‌ریزی درستی برای اوقات فراغت دانش‌آموزان داشته باشیم یک فرصت است در غیر این صورت تهدید محسوب می‌شود. 44 کانون فرهنگی و تربیتی، 28 مرکز دارالقرآن، برخی از پایگاه‌های ورزشی و 800 کلاس درس به عنوان پایگاه تابستانی برای اوقات فراغت دانش‌آموزان پیش‌بینی شده است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران با اشاره اینکه در سال گذشته بیش از 130 هزار دانش‌آموز جذب پایگاه‌های اوقات فراغت آموزش و پرورش مازندران شدند، گفت: برنامه ما این است که امسال تعداد بیشتری از دانش‌آموزان جذب این پایگاه‌ها شوند که پیش‌بینی ما این است 200 هزار نفر از دانش‌آموزان جذب پایگاه‌های اوقات فراغت شوند.

شعبانی با بیان اینکه مازندران امسال میزبان اردوی آموزش مربیان سراسر کشور است، افزود: این اردو از 20 لغایت 30 مرداد ماه امسال در اردوگاه میرزا کوچک خان رامسر برگزار می‌شود.

-