جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پیش‌بینی بیش از 90 صندوق انتخاباتی در شهرستان نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش‌بینی بیش از 90 صندوق انتخاباتی در شهرستان نوشهر

فرماندار نوشهر گفت: بیش از 90 صندوق انتخاباتی برای اخذ آرای مردمی در نوشهر پیش‌بینی شده است.

پیش‌بینی بیش از 90 صندوق انتخاباتی در شهرستان نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، علی شادمان صبح امروز در دوازدهمین جلسه شورای اداری نوشهر با تسلیت شهادت آیت‌الله نمر، اظهار کرد: این حرکات به ضرر آل‌سعود است و باعث انسجام آنهایی می‌شود که پرچم حق را به دوش دارند.

وی با اشاره به انتخابات پیش‌رو، افزود: صلاحیت کاندیداها امروز مشخص می‌شود و براساس قانون، دستگاه‌ها و مدیران منتسب به دولت وظیفه دارند همه امکانات را در اختیار انتخابات آتی قرار دهند.

فرماندار نوشهر با بیان اینکه دستگاه‌ها از به‌کارگیری امکانات اداری و دولتی برای هر کاندیدایی خودداری کنند، تصریح کرد: نیروهای اداری در ساعات اداری از سوی مدیران کنترل شوند و اگر این موضوع دیده شود، گذشت نخواهیم کرد و قاطعانه برخورد شدید می‌شود.

فرماندار نوشهر از پیش‌بینی بیش از 90 صندوق برای انتخابات اسفندماه در حوزه انتخابیه نوشهر خبر داد و گفت: هم‌فکری همه جانبه از سوی تمامی دستگاه‌های شهرستان الزامی است و هیچ‌گونه کم‌کاری در این باره پذیرفته نیست.

وی تاکید کرد: جلسات شورای اداری باید کاربردی شود و مدیران برای تحقق مباحث مطروحه جدیت داشته باشند و انتخابات را هم جدی بگیرند و سلامت انتخابات را مورد توجه قرار دهند.

شادمان اظهار کرد: براساس گزارشات دریافتی از بازرسی فرمانداری نوشهر، بسیاری از مدیران شهرستان مرخصی‌های خود را اعلام نمی‌کنند و این غیبت محسوب می‌شود و برابر ضوابط مرخصی‌ها باید اعلام شود.

فرماندار نوشهر در پایان با بیان اینکه عملکردهای ماهانه، شش ماهه و سالانه ادارات باید از سوی مدیران برای ارزیابی‌ها اعلام شود، گفت: دستگاه‌های شهرستان پیگیری جدی برای ارائه عملکردها و پیگیری بودجه‌های دستگاه خود را مدنظر قرار دهند.