جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

پیش‌بینی استقرار 66 صندوق اخذ رأی در فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش‌بینی استقرار 66 صندوق اخذ رأی در فریدونکنار

فرماندار شهرستان فریدونکنار از پیش‌بینی استقرار 66 صندوق اخذ رأی برای برگزاری انتخابات هفتم اسفند در این شهرستان خبر داد.

پیش‌بینی استقرار 66 صندوق اخذ رأی در فریدونکنار

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، علی ادیبی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان آموزش و پرورش در ایران را نظامی منبعث از آموزه‌های دینی و ارزش‌های معنوی دانست و گفت: آموزش و پرورش برای همه دانش‌آموزان باید به‌طور یکسان ارائه شود.

وی افزود: یکی از ارکان ارتقای سطح فرهنگ عامه آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت است.

فرماندار فریدونکنار با اشاره به شروع آموزش و پرورش به‌صورت یک فرایند در قبل از دوران مدرسه، تصریح کرد: آموزش و پرورش تنها نهادی است که در همه خانه‌ها حضور دارد.

رئیس شورای آموزش و پرورش فریدونکنار در ادامه سخنان خود بر جدی گرفتن امر آموزش خانواده تأکید کرد و ادامه داد: هر چه‌قدر آموزش خانواده را جدی بگیریم به‌‌ همان اندازه در اتفاق عمل بین خانه و مدرسه موفق‌تر خواهیم بود.

ادیبی بیان کرد: یکی از آسیب‌های نسل آینده، تضاد بین آنچه به او آموزش داده می‌شود و آنچه را که در خانه و جامعه می‌بیند، است و باید با ارتباط بیشتر با خانواده‌ها آن را به حداقل برسانیم.

وی ضمن گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش، نقش و جایگاه شورای آموزش و پرورش را بسیار بالا دانست و خاطرنشان کرد: شورای آموزش و پرورش باید تصمیمات فراسازمانی گرفته و هماهنگ‌کننده بین دستگاه‌ها باشد.

فرماندار فریدونکنار با توجه به در پیش‌رو بودن انتخابات از وجود 66 صندوق اخذ رأی در فریدونکنار خبر داد و گفت: در بحث انتخابات حتی‌الامکان از نیروهای توانمند فرهنگی در بخش‌های اجرایی و بازرسی و همچنین از ظرفیت خوب مدارس برای تعیین حوزه‌های انتخابی استفاده می‌کنیم.