جهش تولید | شنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۹

پیشکسوتان دفاع مقدس آثار شهدا و ایثارگران را گردآوری کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشکسوتان دفاع مقدس آثار شهدا و ایثارگران را گردآوری کنند

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران از پیشکسوتان این عرصه خواست تا آثار شهدا و سرداران را گردآوری کنند.

پیشکسوتان دفاع مقدس آثار شهدا و ایثارگران را گردآوری کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، عبدالله ملکی در آستانه هفته دفاع مقدس در جمع اعضای دفتر حفظ آثار شهرستان بابلسر اظهار کرد: شهدا و ایثارگران مدال‌های افتخار برای کشور هستند و باید تلاش کنیم که رشادت‌های دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس از طرق مختلف به نسل سوم انقلاب معرفی شود.

وی با بیان اینکه بعد از گذشت 28 سال از جنگ تحمیلی تاکنون نتوانستیم به ساماندهی آثار شهدا و ایثارگران بپردازیم، گفت: رسالت ما پر کردن شکاف میان نسل‌ دفاع مقدس و جوانان امروز است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با تاکید به اینکه این تعداد خاطرات ضبط شده از تعداد بی‌شمار رزمندگان و فرماندهان در جنگ تحمیلی بسیار کم است، خاطرنشان کرد: تاکنون در سطح بسیار کم آثار شهدا گردآوری شده است که راضی کننده نیست.

این مسؤول با بیان اینکه امید است مسؤولان در سال آینده با توان بیشتری به ضبط و ثبت این خاطرات بپردازند از پیشکسوتان این عرصه خواست تا آثار شهدا و سرداران را گردآوری کنند.

وی با تاکید به اینکه برای گردآوری خاطرات و آثار شهدا از حمایت خیران بهره‌مند شویم، گفت: امروز برای ادامه راه انقلاب اسلامی و مقابله با تهدیدات دشمنان از جمله تحریم‌ها می‌توانیم با بازسازی عناصر پیروزی در برابر همه تهدیدات دشمن فائق بیاییم. 

ملکی در پایان گفت: شهرستان بابلسر شهرستانی موفق در گردآوری آثار شهدای هشت سال دفاع مقدس است.