جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

پیشنهاد میزبانی مازندران در مسابقات بین‌المللی والیبال - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشنهاد میزبانی مازندران در مسابقات بین‌المللی والیبال

احمد سعادت‌مند  در نشست با محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه مازندران دارای پتانسیل بالای ورزشی است، بیان کرد: در جهت ترغیب جوانان به این رشته ورزشی مهیج تلاش خواهیم کرد.

سعادتمند تصریح کرد: برگزاری مسابقات چهارجانبه با حضور تیم والیبال کاله مازندران و یک تیم قدرتمند لیگ برتر و  دو تیم خارجی حرفه‌ای در دو هفته قبل شروع لیگ برتر 92 برگزار خواهد شد.

وی عنوان داشت: مسابقات چهار جانبه والیبال با هدف حمایت و رویارویی تیم کاله مازندران با حریف‌های قدرتمند و صاحب والیبال داخلی و خارجی است.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران افزود: این مسابقات می‌تواند محک جدی برای تیم کاله مازندران جهت آماده‌سازی مسابقات لیگ برتر والیبال سال آتی باشد.

وی از برگزاری مسابقات چهارجانبه والیبال در ساری خبر داد و افزود: مرکز مازندران در رشته ورزشی والیبال پیشینه‌ای ارزشمند دارد و در گذشته والیبال ساری پیشتاز بوده است.

وی گفت: برگزاری مسابقات تدارکاتی جهت آماده‌سازی نمایندگان ورزشی  استان در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان مازندران قرار دارد.

سعادتمند اذعان داشت: این در حالی است که سال‌هاست که در مرکز مازندران مسابقات معتبر و مطرحی در رشته ورزشی والیبال برگزار نشده است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه قطعا برگزاری این مسابقات می‌تواند در جهت افزایش علاقه‌مندی جوانان ورزشکار به رشته ورزشی والیبال موثر باشد، گفت: قطعا پس از این مسابقات، ساری به عنوان مرکز استان در رشته ورزشی والیبال پیشتاز خواهد شد.