جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

پیر زن 60 ساله بهشهری قربانی زیاده خواهی پرستارش شد - نمایش محتوای خبر

 

 

پیر زن 60 ساله بهشهری قربانی زیاده خواهی پرستارش شد

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس مازندران ،ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر در پی کسب خبری مبنی بر کشف جسدی متعفن در خانه ای ویلایی در یکی از روستاهای حومه این شهرستان، به محل حادثه عزیمت کردند.

ماموران با حضور در محل مورد نظر در بررسی های اولیه با جسد فاسد شده پیرزنی 60ساله که با دست ها و پاها و دهانی بسته در داخل خانه اش زندانی شده بود، مواجه شدند .

سرهنگ' سید محسن جعفری ' فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر در تشریح جزئیات این حادثه گفت: با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل این پیرزن در پی بسته بودن دست و پاهایش بعلت گرسنگی و تشنگی، کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دو زن به نام های ' فضه ' 46 ساله و' سودابه' 47 ساله را که یکی از آنها به عنوان پرستار خانگی برای کمک به پیر زن هر از چند گاهی به منزل مقتول رفت و آمد داشت را به عنوان مظنون اصلی قتل شناسایی و دستگیر کردند.

جعفری با اشاره به کشف جواهر آلات و طلاجات سرقتی پیر زن در مخفیگاه مظنونان به قتل ، خاطر نشان کرد: متهمان به قتل در بازجویی های اولیه منکر هر گونه ارتکاب جرمی شدند، اما با توجه به شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشوده و به قتل پیرزن با هدف سرقت جواهرآلات و حبس وی در داخل منزلش اقرار کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر افزود : با تشریح صحنه قتل و پس از تشکیل پرونده متهمان به قتل برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

{jcomments off}