جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

پیروی از ولی فقیه سبب پیروزی هشت سال دفاع مقدس شد - نمایش محتوای خبر

 

 

پیروی از ولی فقیه سبب پیروزی هشت سال دفاع مقدس شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه، حجت‌الاسلام یدالله غلامی صبح امروز در مراسم رژه نیرو‌های مسلح شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه صدام به دستور استکبار جهانی جنگی نابرابر را علیه نظام جمهوری اسلامی در طول بیش از 1000 کیلومتر از مرز‌های کشور آغاز کرد، اظهار داشت: دسیسه‌های دشمنان انقلاب اسلامی از سال پیروزی آن به مدت 35 سال ادامه دارد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه استکبار جهانی توطئه‌های بی‌شماری را علیه نظام اسلامی تدارک دیده است، افزود: ملت ایران در طول دفاع مقدس با توطئه‌ها و چالش‌های زیادی روبه‌رو شد که جنگ تحمیلی یکی از آن بود که با ایمان به خدا به پیروزی رسید.

وی با اشاره به اینکه دشمنان تصور می‌کردند که می‌توانند نظام نوپای انقلاب اسلامی را سرنگون کنند و همه محاسبات را هم انجام داده ‌بودند، خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی ایمان مردم به خدا و پیروی و اعتقاد مردم به ولی فقیه را محاسبه نکردند.

غلامی با بیان اینکه صدام با سه هدف لغو قرارداد 1975 الجزایر، انتزاع بخشی از خاک ایران و الحاق به عراق و شکست نظام به جمهوری اسلامی ایران حمله کرد، گفت: روحیه شهادت‌طلبی و خداباوری و تبعیت محض ملت ایران از ولی فقیه سبب شکست اهداف دشمنان در جنگ تحمیلی شد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با تاکید بر اینکه عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون ایثارگری حماسه سازان دفاع مقدس است، افزود: دشمنی نظام استکباری هنوز به اتمام نرسیده است و دشمنان از راه فرهنگی قصد آسیب رساندن به نظام را برنامه‌ریزی کرده‌اند که مقام معظم رهبری در این‌باره هشدار دادند.

{jcomments off}