جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

پیروی از رهبری عامل تحول جامعه است - نمایش محتوای خبر

 

 

پیروی از رهبری عامل تحول جامعه است

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله نورالله طبرسی در مراسم تجلیل از مادران 3 شهید به بالا در بیت ایشان با بیان اینکه از جان گذشتن کار آسانی نیست، اظهارداشت: خداوند در آیات قران عبادت را به سه قسمت عبادت بدنی، مالی و جهانی تقسیم کرده است که عبادت جهانی مهمترین عبادت در اسلام است.

وی بیان کرد: شهدا از جبهه و میدان جنگ آگاه بودند ولی برای خدا، اسلام و دین از خون و جان خود برای حفظ و صیانت از نظام و کشور گذشتند.

امام جمعه مرکز استان با اشاره به اینکه با فرهنگ، ادبیات، شعر، نثرو سریالی فداکاری شهدا را انعکاس داد، افزود: سرمایه جامعه،  آدم و جان آنهاست که باید حفظ شود.

وی با بیان اینکه باید آثار شهدا حفظ شود، اذعان داشت: برای حفظ آثار و ارزش های شهدا باید به سرزمین شهدا از طریق راهیان نور و غیره مسافرت کنید.

آیت الله طبرسی به صبر و استقامت مادران شهدا اشاره و اظهارداشت: مادران از نظر عاطفی یک عزم استثنایی دارند.

وی از مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران مازندران خواستار پر رنگ تر شدن نقش مادران و همسران شهدا در 8 سال دفاع مقدس شد.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به نامگذاری ولی فقیه در سال جاری فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی، اذعان داشت: با وجود اینترنت، ماهواره و سایت های مختلف اگر حفاظت و حراست نشود وضعیت حجاب جوانان بدتر می شود.

آیت الله طبرسی به حضور خانواده های شهدا در جامعه برای حفظ حجاب و عفاف تاکید کرد و گفت: خانواده های شهدا باید مدافع حجاب باشند.

وی با اشاره به قانون خوب در جامعه، اظهارداشت: قانون خوبی در جامعه حاکم است اما متاسفانه مسئولین نظام انگیزه عمل ندارند، که باید دلیلش بررسی شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه تکریم و تجلیل از مادران شهدا به مناسبت شهادی حضرت ام البنین (س) برگزار شد، گفت: این مراسم یک کار بزرگ و ارزشمندی است که روز شهادت این بانوی گرانقدر بعنوان نماد و سنبل بنام مادران و همسران شهدا نامگذاری شده است.