جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

پیروزی والیبالیست‌های کاله مازندران مقابل سایپا تهران - نمایش محتوای خبر

 

 

پیروزی والیبالیست‌های کاله مازندران مقابل سایپا تهران

تیم والیبال کاله مازندران از سری مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر والیبال توانست در خانه تیم قدرتمند سایپای تهران را با نتیجه 3 بر صفر از پیش رو بردارد.

پیروزی والیبالیست‌های کاله مازندران مقابل سایپا تهران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، هفته هجدهم و هفتمین دیدار دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور جام «شهدای منا» عصر امروز با برگزاری 6 دیدار همراه بود.

علاوه بر شهرستان آمل، شهرهای تهران، اردکان، ورامین و ارومیه میزبان حریفان بودند.

شاگردان بهروز عطایی در دیدار خانگی توانستند توانمندی‌های خود را به خوبی در زمین نمایش داده و با حمایت هواداران پرشور در سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم(ص) حریف تهرانی خود را از پیش رو بردارند.

سایپای تهران با هدایت مسعود آرمات در این دیدار حساس مغلوب دفاع خوب و سرویس‌های سبزجامه‌گان جوان و جویای نام کاله شد تا در نهایت دست خالی آمل را به مقصد پایتخت ترک کرد.

مسعود ذوقی و وحید پورکاشیان داوران این دیدار بودند و محمد حسن خوشدل نیز به‌عنوان ناظر و نماینده فدراسیون والیبال از نزدیک نظاره‌گر عملکرد بازیکنان و هواداران در این دیدار حساس بود.

بازیکنان کاله مازندران در سه ست متوالی با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 22 و 25 بر 19 توانستند حریف قدیمی خود را از پیش رو بردارند و به سه امتیاز شیرین خانگی دست یافته تا جایگاه آنها در جدول لیگ برتر را مستحکم کند.