جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

پیروزی نمایندگان ساری و اصفهان در لیگ فوتبال ساحلی کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

پیروزی نمایندگان ساری و اصفهان در لیگ فوتبال ساحلی کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، در چهارمین روز از مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور در ساری نمایندگان ساری و اصفهان در برابر حریفان موفق به کسب سه امتیاز بازی شدند.

در ابتدا تیم یاران اصفهان موفق شد در یک بازی پر گل هفت بر سه شباب کرمانشاه را شکست دهد و صاحب 9 امتیاز شود اما به خاطر تفاضل گل کمتر در رده  دوم ایستاد.

همچنین تیم فائزکاران فرح‌آباد ساری نیز در  دومین بازی با حضور تماشاگران پرشور خود در یک دیدار یک طرفه با نتیجه چهار بر یک مقابل زیبا شهر اصفهان پیروز شد و با 9 امتیاز با تفاضل گل بهتر در صدر جدول قرار گرفت.

با توجه به سه پیروزی متوالی دو تیم فائزکاران فرح‌آباد ساری و یاران اصفهان این دو تیم با کسب 9 امتیاز به مرحله نهایی این رقابت‌ها صعود کردند و بازی امروز این دو تیم جنبه تشریفاتی داشته اما به عنوان تیم‌های اول و دوم این گروه است.

در چهارمین روز این رقابت‌ها تیم قلب کوثر شیراز استراحت داشت.

در آخرین و پنجمین روز این مسابقات امروز جمعه از ساعت 17 تیم قلب کوثر شیراز با شباب کرمانشاه و سپس تیم فائزکاران فرح‌آباد ساری از ساعت 16 به مصاف یاران اصفهان می‌رود و تیم  زیبا شهر اصفهان استراحت دارد.

مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور برای صعود دو تیم به لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور با حضور پنج تیم که از 27 مرداد به میزبانی ساری در ساحل فرح‌آباد به صورت دوره‌ای برگزار شد تا اول شهریور این رقابت‌ها ادامه دارد.