جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

پیروزی مقابل شهرداری تبریز دل هواداران را به دست آورد - نمایش محتوای خبر

 

 

پیروزی مقابل شهرداری تبریز دل هواداران را به دست آورد

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: پیروزی کاله مازندران مقابل شهرداری تبریز دل هواداران که به دلیل محرومیت این دیدار را از دست دادند را به دست آورد.

پیروزی مقابل شهرداری تبریز دل هواداران را به دست آورد

بهروز عطایی پس از پیروزی سه بر یک مقابل تیم شهرداری تبریز در زمین بدون تماشاگر پیامبر اعظم (ص)، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: بازی سختی مقابل نماینده تبریز در خانه پیش‌رو داشتیم.

وی افزود: با توجه به اینکه هواداران خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم، کار برای‌مان سخت بود هر چند جای تک‌تک آنها در دیدار مقابل شهرداری خالی بود.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اعلام اینکه شرایط سختی بر دیدار دو تیم حاکم بود، تصریح کرد: هر دو تیم برای پیروزی به میدان آمده بودند و کسب امتیازات لازم را می‌خواستند.

این مسئول با تاکید بر اینکه بازیکنانم عملکرد بسیار خوبی در برابر حریف داشتند، ادامه داد: شاگردانم برای آن که دل هواداران خود را به دست بیاورند و بازی قبلی به فراموشی سپرده شود، قابل تحسین عمل کردند.

عطایی خاطرنشان کرد: نیاز به پیروزی در این دیدار احساس می‌شد و با کسب سه امتیاز لازم آن در ادامه روند لیگ برتر بهتر عمل می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه شهرداری تبریز تیم منسجم و منظمی است، بیان کرد: این تیم از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می‌برد و توانسته بازی سختی را برای کاله رقم بزند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: فعلا می‌خواهیم گام به گام در لیگ برتر والیبال به جلو رفته و شرایط را به سود خود رقم بزنیم.