جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

پیدا شدن جنازه مفقود‌شدگان روستای انگوران مرزن‌آباد/کشف جناره در محدوده آزادبر استان البرز - نمایش محتوای خبر

 

 

پیدا شدن جنازه مفقود‌شدگان روستای انگوران مرزن‌آباد/کشف جناره در محدوده آزادبر استان البرز

فرماندار چالوس از پیدا شدن جنازه مفقود شدگان روستای انگوران خبر داد و گفت: مرگ هر سه مفقود شده و کشف جنازه آنها در محدوده آزادبر البرز توسط نیروهای هلال احمر این استان تأیید شد.

پیدا شدن جنازه مفقود‌شدگان روستای انگوران مرزن‌آباد/کشف جناره در محدوده آزادبر استان البرز

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، محمدناصر زندی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، از پیدا شدن جنازه مفقود شدگان روستای انگوران خبر داد و اظهار کرد: مرگ هر سه مفقود شده و کشف جنازه آنها در محدوده آزادبر البرز توسط نیروهای هلال احمر این استان تأیید شد.

وی اظهار کرد: به گفته همراهان ایشان که به روستا بازگشته بودند، این افراد قصد عزیمت به کرج از مسیر کوه داشتند که در پی مفقود شدن سه تن از این افراد، عملیات برای پیدا کردن آنها توسط نیروهای شهرستانی و استان البرز آغاز و جنازه هر سه نفر در منطقه اندرس، واقع در ارتفاعات بین البرز و مازندران حومه روستای آزادبر کشف شد.

فرماندار چالوس افزود: عملیات انتقال اجساد با کمک نیروهای هلال احمر در دست اجراست.

این مسؤول بیان کرد: پنج نفر از اهالی روستای انگوران مرزن‌آباد روز پنج‌شنبه تصمیم می‌گیرند که پیاده به سمت تهران حرکت کنند که در مسیر راه و در روز جمعه گرفتار برف و سرما می‌شوند.

زندی گفت: به گفته افرادی که سالم به روستای انگوران رسیدند اظهار کردند که یکی از افرادی که با آنها بوده به دلیل شدت سرما فوت کرده است.