رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

پیام کاروان شهدای غواص ایستادگی در پای پرچم ولایت است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام کاروان شهدای غواص ایستادگی در پای پرچم ولایت است

پیام کاروان شهدای غواص ایستادگی در پای پرچم ولایت است


امام جمعه جویبار گفت: پیام کاروان شهدای غواص پیام ایستادگی در پای پرچم ولایت است.

پیام کاروان شهدای غواص ایستادگی در پای پرچم ولایت است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان جویبار، حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور درخطبه‌های نماز جمعه این هفته این شهرستان با بیان اینکه پیام شهدای غواص در پیمودن راه جهاد و شهادت پس از توافق هسته‌ای پیام استقامت دائمی در برابر جبهه استکبار است، اظهار کرد: شهدای غواص نمونه‌هایی از یاران خاص ائمه اطهار (ع) در عصر و زمان ما هستند، این‌ها آمده‌اند تا بگویند با دستان بسته هم می‌توان از حقایق آموزه‎های علوی و فاطمی دفاع کرد و پیروز شد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان جویبار میزبان شهدای غواص هستند، افزود: مردم شهیدپرور شهرستان جویبار آماده پذیرایی از این دلاورمردان هستند که با پا و دستان بسته از آرمان‎ها و ارزش‎های امام راحل و انقلاب دفاع کردند.

امام جمعه جویبار با اشاره به ایام شهادت امام صادق (ع)، تصریح کرد: باید آموزه‎های دینی و اسلامی که امام صادق بیان داشتند در سبک زندگی اسلامی استفاده شود تا بیشتر با آموزه‌های دینی امامان آشنا شویم.

وی با اشاره به 17 مرداد روز خبرنگار با گرامی‌داشت یاد و خاطره همه شهدای این عرصه به‌ویژه شهید صارمی و شهید سیف‌الله تبریزی، ادامه داد: خبرنگاران و رسانه‌های گروهی نقش ارزنده‌ای در تبیین حقائق، تنویر افکار عمومی و مبارزه با جنگ نرم دشمنان دارند و باید توجه بیشتری به حرفه خبرنگاری بشود تا خبرنگاران در بخش‌های مختلف با روحیه مضاعف و دقت دائمی فعالیت خود را انجام دهند.