رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

پیام نوروزی مقام معظم رهبری در بقاع متبرکه مازندران پخش می شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام نوروزی مقام معظم رهبری در بقاع متبرکه مازندران پخش می شود

پیام نوروزی مقام معظم رهبری در بقاع متبرکه مازندران پخش می شود


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از پخش پیام نوروزی مقام معظم رهبری در بقاع متبرکه استان خبر داد.

پیام نوروزی مقام معظم رهبری در بقاع متبرکه مازندران پخش می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ستار علیزاده روز سه شنبه به تقارن ایام فاطمیه و اجرای طرح سوگواره یاس نبوی با ایام نوروز امسال اشاره کرد و ادامه داد: سفره هفت سین فاطمی در امامزادگان شاخص مجری طرح نوروزی آرامش بهاری برپا می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با بیان اینکه همه ساله پیام نوروزی مقام معظم رهبری پس از لحظه تحویل سال نو در بقاع متبرکه مازندران پخش می شود، گفت: امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران میزبان مناسبی برای مهمانان و مسافران نوروزی در ایام تعطیلات نوروز هستند.

علیزاده با بیان اینکه طرح نوروزی آرامش بهاری همزمان با سراسر کشور در استان اجرا می شود، افزود: 100 خیمه معرفت در این طرح در امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص مجری طرح نوروزی آرامش بهاری برپا می شود.

وی اظهار داشت: در خیمه های معرفت غرفه های پاسخگویی به سئوالات دینی و مذهبی، غرفه های کودک و نوجوان، ایستگاه های صلواتی، ایستگاه همه واقف باشیم و عفاف و حجاب برپا می شود.

این مسئول با اشاره به برپایی نماز جماعت در بقاع متبرکه، اجرای طرح آرامش بهاری و سوگواره یاس نبوی، تصریح کرد: تلاش ما این است که از روحانیون بومی در این ایام در بقاع متبرکه استفاده کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با اشاره به اعلام آمادگی پزشکان برای ارائه خدمات به مردم در ایام نوروز، خاطرنشان کرد: پزشکان به صورت داوطلبانه در این طرح با اوقاف همکاری می کنند.