سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

پیام مازندران - نمایش محتوای صدا

 

 

پیام مازندران

گویندگان : مهدیه برزه ، مجید محمدی 

گزارشکر: محمد امینی 

صدابردار: شهرام حق شناس

ارتباط : نسیبه بدرود 

دستیار تهیه : بهاره پذیرش

 

پیام مازندران عنوان برنامه ای است به تهیه کنندگی علی صادقی و رمضان کریمی  نیا هر روز صبح به صورت زنده از رادیو مازندران پخش می شود.

این برنامه متشکل از چند بخش زنده و ضبطی است. یک گوینده اجرای برنامه را عهده دار است و به تدریج بخش های مختلف را معرفی و سپس آن بخش ها پخش می شود. آیتم ها ممکن است به صورت مهمان تلفنی یا حضوری و یا ارتباط مستقیم با گزارشگر (زنده) و یا به صورت پیش تولید باشد .

رادیو برای حفظ و احیای خود، با ترسیم رویکرد «جذب مخاطب جدید و حفظ مخاطب قدیم» طی سال های گذشته در پی مدل ها، رویه ها، شکل ها وقالب های جدید برنامه سازی بوده و هست.
این روزها همچنان مهندسی پیام مورد بحث مدیران و برنامه سازان است اما یکی از مدل هایی که در برخی شبکه ها طی سال های اخیر از آن بهره گیری شده، مدل. MC  است.

با اجرای این طرح ضمن صرفه جویی در هزینه ها و نیروی انسانی، امکان اطلاع رسانی به لحظه به وجود می آید، خلاقیت های هنری بروز و ظهور می کند و موضوعات مختلف مطرح می شود.
مدلMCقالبی نوآورانه بوده که رویکرد اطلاع رسانی و سرگرمی در آن بیشتر به نظر می آید و پخش برنامه ها در اختیار یک نفر است که هدایت کلیت مدل را به صورت متمرکز به عهده دارد.
اجرای این قالب، بیشتر معطوف به استفاده بهینه از نیروهای انسانی در زمان مشخص بوده است .

سال تولید: 1399


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو