جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

پیام رهبری به جوانان غربی ترفند اسلام هراسی دشمنان را به چالش کشاند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام رهبری به جوانان غربی ترفند اسلام هراسی دشمنان را به چالش کشاند

پیام رهبری به جوانان غربی ترفند اسلام هراسی دشمنان را به چالش کشاند


فرماندار نوشهر پیام رهبری به جوانان غربی را تداعی کننده نامه امام راحل به گورباچف عنوان کرد و گفت: پیام رهبری به جوانان غربی ترفند اسلام هراسی دشمنان را به چالش کشاند.

پیام رهبری به جوانان غربی ترفند اسلام هراسی دشمنان را به چالش کشاند

به گزارش خبرنگار ایرنا محمدعلی قمی عصر چهارشنبه در یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان نوشهر، اظهار داشت: دشمنان اسلام و انقلاب با هزینه های سنگین به دنبال تخریب چهره واقعی اسلام ناب محمدی(ص) درجهان به ویژه در بین جوانان غربی که نقش تعیین کننده ای در آینده آن کشورها ایفا می کنند داشت.

وی تصریح کرد: با پیام آشکار رهبری که برگرفته از تیزبینی و بصیرت ایشان است حریت و آزادگی جوانان غرب مورد خطاب قرار داد و در این راستا تمامی ترفندهای اسلام هراسی دشمنان را که در چند سال گذشته شدت گرفته است را به چالش کشاند.

وی خاطرنشان کرد: اعمال برخی از گروههای اسلام نما از جمله طالبان و داعش را که بنام اسلام ولی در واقع برخلاف اسلام و دست پرورده دشمنان اسلام هستند مقدسات اسلامی شیعه و سنی را مورد هدف قرار داده و برخی از کشورهای منطقه را برای تامین منافع استکبار نا امن کرده اند.

وی با اشاره به هدایت رهبری و تلاشهای کارگزاران نظام افزود: در این چنین شرایطی که منطقه و خاورمیانه با آن در گیر است ولی به برکت انقلاب اسلامی ما امروز دارای امنیت و ثبات هستیم.

فرماندار نوشهر همچنین با اشاره به مذاکرات هسته ای افزود: منطق درست و پویا نظام اسلامی در مذاکرات به همراه مقاومت و وحدت، دستاوردهای خوبی را برای دیپلمات های کشور به ارمغان آورده است.

قمی وضعیت اعتبارات عمرانی شهرستان را نسبت به سال قبل بسیار خوب عنوان کرد و اظهار داشت: در تخصیص اعتبارات تملک و دارایی نزدیک به 90 درصد اعتبار تخصیص داده شد که این یک گام مهم در جهت اتمام پروژه های نیمه تمام بوده است.

وی ادامه داد: مسوولان با توجه به نزدیکی تعطیلات سال جدید و ورود گردشگران به این شهرستان توجه و تلاش ویژه ای برای به ثمر رسیدن پروژه های نیمه تمام در منطقه داشته باشند تا با ساماندهی مناسب تا 20 اسفند فضای شهرستان برای گردشگران و اهالی مطلوب شود.

وی با توجه به کاهش نزولات آسمانی به تشکیل کمیته بحران آب در شهرستان تاکید کرد و افزود: باید با همکاری سه اداره آب روستایی و شهر و امور آب برنامه ریزی های لازمه صورت گیرد تا در ایام نوروز و فصل گرما وضعیت مناسبتری در رابطه با آب داشته باشیم.

مدیرعامل برق منطقه غرب مازندران نیز در این جلسه گفت: احداث پست 230/63 کیلوولت نوشهربا 35 درصد پیشرفت رسیده و ادامه فعالیت نیازمند تامین اعتبار لازم است.

بهزاد فقیه نصیری اظهار داشت: با تامین اعتبار 24 میلیارد ریالی می توان این پروژه را تکمیل و نیاز با انرژی برق منطقه را تا سال 1405 تامین کرد که با توجه به مذاکرات صورت گرفته از سوی نماینده مجلس با وزیر نیرو بزودی محقق خواهد شد.

مدیر آب و فاضلاب شهری نوشهر و چالوس در این جلسه با اشاره به 250 کیلومتر شبکه توزیع آب شهر نوشهر افزود: از این میزان 134 کیلومتر قابل قبول و دارای کیفیت است ولی ما بقی آن به دلیل قدمت و عدم کیفیت نیاز به جایگزینی دارند.

شکرالله موسوی خاطرنشان کرد: فاضلاب شهری نیز که در سلامتی افراد و جامعه تاثیر گذار است حدود 25 درصد شهر را زیر پوشش قرار می دهد که در فاز نخست 38 هزار نفر به صورت مشترک در شهرهای نوشهر و چالوس در آینده نزدیک به فاضلاب شهری متصل خواهند شد.

خلیل اسماعیلی مدیر آب و فاضلاب روستایی نوشهر نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: 18 پروژه در این شهرستان با پیشرفت فیزیکی بین 20 تا 80 درصد در حال اجرا است که نیازمند تامین اعتبار ویژه است.