جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

پژوهش و نوآوری زیربنای توسعه و تحول دانشگاه است - نمایش محتوای خبر

 

 

پژوهش و نوآوری زیربنای توسعه و تحول دانشگاه است

دکتر کیومرث نیاز آذری روز سه شنبه در جمع مدیران و کارشناسان حوزه پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی ساری به تشریح اهمیت پژوهش و جایگاه آن در دستیابی به اهداف دانشگاه پرداخت و افزود: هر تصمیمی که در سایه دستاوردهای راهگشا و هدایتگر پژوهش صورت گیرد کارآ و اثربخش خواهد بود .

وی با بیان اینکه قدرت استقلال هر کشور به توان پژوهشی وعلمی آن کشور بستگی دارد بیان داشت : جامعه ای به توسعه دست می یابد که در نخستین گام، پژوهش را تقویت کند.

وی اظهار داشت: جامعه بدون پژوهش نمی تواند ادعای هدفگذاری کلان داشته باشد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی ساری با بیان اینکه سند پژوهش های ما باید قوی تر از سند آموزش باشد گفت : مسوولان باید در نهادینه کردن فرهنگ پژوهش در جامعه تلاش بیشتری کنند.

نیازآذری موفقیت باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی ساری در اجلاس سراسری که در مشهد مقدس برگزار شد را تبریک گفت و افزود : در سایه حمایت و پشتیبانی باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی ساری تعدادی از جوانان شایسته و نخبه استان توانستند در رقابتهای بین المللی شرکت کنند و افتخارات بزرگی را برای جامعه اسلامی ایران کسب کنند.

وی خواستار همت و تلاش بیشتر همکاران حوزه پژوهش در دانشگاه شد و بیان داشت : امیدواریم برای رسیدن به یک دانشگاه برتر و نمونه به بخش پژوهش و فناوری توجه ویژه ای شود .

در این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از کارکنان پرتلاش حوزه پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی ساری تقدیر شد .