جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

پژوهشگران برتر آموزش و پرورش بابل تجلیل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

پژوهشگران برتر آموزش و پرورش بابل تجلیل شدند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بابل روز سه شنبه در این مراسم گفت: پژوهش مبنای تصمیم گیری در آموزش و پرورش است و پژوهش آموزی و یادگیری مهارت های پژوهش به عنوان یکی از اهداف موکد سند تحول بنیادین برای اهداف آموزشی و پرورشی است .

ˈ عیسی لطیفی ˈ به بیان اهمیت تحقیق وپژوهش پرداخت وافزود: جایگاه پژوهش درآموزش وپرورش بسیار والا و ارزشمند بوده و باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد.

وی تحقیق و پژوهش را نوعی نقد و ارزیابی عملکرد برنامه گذشته برای اصلاح امور دانست و گفت: آموزش و پرورش زمینه رشد و پیشرفت علمی را در کشور فراهم می کند .

لطیفی بیان داشت: در شهرستان بابل روحیه پژوهش و تحقیق به صورت گسترده فراگیر شده است و دربین دانش آموزان این شهرستان در هر دوره شاهد شکوفایی استعدادهای متعدد هستیم.

وی گفت: پژوهشگران این مرز و بوم علیرغم وجود مشکلات و تحریم های دشمنان نظام، توانستند از لحاظ علمی ایران اسلامی را به جایگاه رفیعی در منطقه و حتی درجهان ارتقا دهند.

مدیر آموزش و پرورش بابل اظهارداشت: بیش از یکصد طرح پژوهشی از سوی فرهنگیان شهرستان ارسال شد که از این تعداد 22 اثر پذیرفته شد.

در پایان این مراسم از 22 فرهنگی برگزیده در عرصه تحقیق، پژوهش به مناسبت هفته شورای آموزش و پرورش با اهدای جوایزی تجلیل شد.