سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

پنج نمایشگاه کتاب درهفته کتاب درشهرستان تنکابن - نمایش محتوای خبر

 

 

پنج نمایشگاه کتاب درهفته کتاب درشهرستان تنکابن

معاون مدیر کل و رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان تنکابن ازبرگزاری پنج نمایشگاه کتاب در نقاط مختلف شهرستان با همکاری نهاد های ذیربط فضای شهرستان خبر داد.

پنج نمایشگاه کتاب درهفته کتاب درشهرستان تنکابن

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی ارشاد مازندران حجت الاسلام قاسمی اظهار داشت : برنامه های متنوعی به منظور گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان با حمایت فرمانداری ویژه ومشارکت جدی اداره کتابخانه ها و بخشداری ها وشهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر و بخش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مراکز علمی و آموزشی شهرستان برگزار خواهد شد.
وی اظهار داشت : با برگزاری چندین نمایشگاه کتاب در نقاط مختلف شهرستان با همکاری نهاد های ذیربط فضای شهرستان را در حد توان به سوی ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی سوق دهیم.
برپایی پنج نمایشگاه کتاب در کتابخانه های عمومی تنکابن ، خرم آباد و نشتارود و دانشگاه غیر انتفاعی شفق و مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) ارشاد تنکابن با بیش از پنج هزار جلد کتاب و بیش از هزار عنوان با موضوعات علمی ، فرهنگی و ادبی و کودک و نوجوان از جمله کار های این اداره در راستای ترویج فرهنگ مطالعه خواهد بود.
وی همچنین تقدیر از کتابخوانان نمونه، کتابداران نمونه ، ناشرین و مؤلفان نمونه شهرستان ، مسابقه کتاب و کتابخوانی و اهدای کتاب به مدارس ، کتابخانه ها و مراکز فرهنگی شهرستان نیز از دیگر برنامه های هفته کتاب در شهرستان دانست .