جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

پنجمین مجموعه ورزشی کارگران مازندران در بهشهر افتتاح می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پنجمین مجموعه ورزشی کارگران مازندران در بهشهر افتتاح می شود

ˈ علی بابایی کارنامه ˈ روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این مجموعه ورزشی که در زمینی بمساحت سه هکتار و با صرف هزینه بیش از 20 میلیاردریال ایجاد شد شامل سالنهای بدنسازی ، بسکتبال ، والیبال ، فوتسال و زمین فوتبال ، استخر شنا است .

وی با اشاره به اینکه مجموعه های ورزشی کارگران با اعتبار اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران و همکاری کارخانه ها و واحدهای تولیدی احداث می شود ، گفت: کارگران بصورت رایگان ازاین فضاها می توانند استفاده بکنند.

مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی مازندران ادامه داد: بمنظور فراهم آوردن بستر های لازم برای تندرستی و سلامتی قشر محروم کارگر تاکنون در ساری ، بابل ، آمل ، بهشهر و قائمشهر مجموعه های ورزشی کارگران ساخته شد .

وی یکی از برنامه های اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران را افزایش تعداد مجموعه های ورزشی کارگران اعلام کرد و گفت: هم اکنون مجموعه ورزشی کارگران در چالوس و تنکابن نیز در حال ساخت است.

بابایی کارنامه تعداد کارگران مازندران را 600 هزار نفر اعلام کرد و گفت: سه هزار نفر از آنان بعنوان ورزشکار سازمان یافته کارگری فعالیت دارند.

وی از افتتاح شش طرح تعاونی در هفته دولت امسال در مازندران خبرداد و افزود: برای اجرای این طرحها که در بخش های کشاورزی ، خدماتی و صنعتی فعالیت دارند 150 میلیاردریال سرمایه گذاری بخش خصوصی و تسهیلات بانکی هزینه شد .

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران ادامه داد: با بهره برداری ازاین طرحها که در نور ، ساری ، بابل ، آمل و قائمشهر اجرا شد برای 60 نفر اشتغالزایی می شود .

وی از پالایش و خروج تعاونی های غیر فعال مازندران بعنوان سیاست کاری وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در راستای کیفی سازی فعالیت تعاونی ها خبرداد و گفت: این سیاست وزارتخانه بصورت جدی در مازندران پیگیری می شود.

12 هزار شرکت تعاونی در مازندران وجوددارد که ازاین تعداد هشت هزار و 200 شرکت فعال هستند .