رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

پنجمین جشنواره ملی بهار نارنج در بابل به کار خود پایان داد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پنجمین جشنواره ملی بهار نارنج در بابل به کار خود پایان داد

پنجمین جشنواره ملی بهار نارنج در بابل به کار خود پایان داد


پنجمین جشنواره ملی بهارنارنج که از چهارشنبه هفته گذشته در بوستان نوشیروانی بابل آغاز شده بود، شامگاه جمعه با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

پنجمین جشنواره ملی بهار نارنج در بابل به کار خود پایان داد

دبیر پنجمین جشنواره ملی بهارنارنج شامگاه جمعه در حاشیه مراسم اختتامیه این جشنواره در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: در این جشنواره 40 غرفه جهت عرضه محصولات بهارنارنج ، سوغات و صنایع دستی دائر شده بود.

مرمر فیروز پور افزود : کاشت نهال نارنج در بلوار جانبازان بابل توسط شهرداری و سازمان پارکها، برگزاری جشنواره باد بادکها، برپایی جشنواره غذاهای سنتی، توزیع سه هزار اصله نهال نارنج در طول جشنواره و در محل برگزاری جشنواره بین شهروندان به صورت رایگان، همایش علمی و برگزاری کلاس های آموزشی و نیز مسابقه شعر ، عکس و موسیقی از برنامه برگزار شده در این جشنواره بود که با استقبال چشمگیر مردم مواجه شد.

وی بیان داشت: در این جشنواره از چهره های شاخص و برتر بابل از جمله همسر و مادر شهید، مشاهیر ، معلم ، ورزشکار نیز تجلیل شد.

دبیر جشنواره ملی بهارنارنج بابل افزود: حفظ و حراست و توسعه فضای سبز و افزایش درختان نارنج و ترویج فرهنگ نگهداری از درختان مهمترین اهداف این جشنواره بود زیرا می شود درآینده از این فرصت خدادادی درزمینه اشتغال مردم استفاده بهینه کرد.

فیروز پور بیان کرد: جشنواره ملی بهارنارنج بابل، امروز دیگر مختص به بابل نیست و می تواند موجب شکوفایی، توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مازندران شود.