سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

پلیس مازندران به اخلال گران نظم و امنیت در چهارشنبه سوری هشدار داد - نمایش محتوای خبر

 

 

پلیس مازندران به اخلال گران نظم و امنیت در چهارشنبه سوری هشدار داد

 

سرهنگ ˈروح الامین قاسمیˈ روز پنجشنبه در ساری ضمن هشدار به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در جامعه، افزود: آرامش و امنیت یکی از خواسته های بحق مردم است و پلیس برای تحقق این امر مهم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی با اشاره به در پیش بودن چهارشنبه آخر سال و برگزاری سنت ˈ چهارشنبه سوری ˈ در نقاط مختلف کشور، گفت: با تشدید طرح برخورد و مقابله با عوامل تهیه و توزیع موادمحترقه در سطح استان در چند روز گذشته بیش از 63 هزار عدد مواد محترقه توسط ماموران اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی مازندران کشف و 25 واحد صنفی متخلف دراجرای طرح نظارت بر اماکن عمومی در استان پلمپ شد.

سرهنگ قاسمی افزود: متاسفانه همه ساله در روزهای پایانی و چهار شنبه آخرسال شاهد وقوع حوادث ناگوار و دلخراشی هستیم که برخی هنجارشکنان با استفاده از موادمحترقه و منفجره ضمن برهم زدن نظم و امنیت عمومی، سبب سلب آسایش و ایجاد خسارت های جبران ناپذیر مالی و جانی افراد می شوند.

وی با اشاره به کشف مقادیر زیادی موادمحترقه در سطح استان در چند روز گذشته ادامه داد: پلیس ضمن اجرای طرح های پیشگیرانه، با تهیه و توزیع کنندگان این مواد برابر قانون برخورد خواهد کرد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت در صورت دستگیری و خودروی آنان در صورت توقیف تا 15 فروردین ماه سال آینده در توقیف خواهند ماند.

سرهنگ قاسمی از خانواده ها و مسولان واحدهای آموزشی بویژه مدیران و معلمان خواست تا با هشدار به نوجوانان و جوانان آنها را از خطرات و عوارض وحشتناک بازی با آتش، ترقه و موادمنفجره آگاه سازند.