جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

پلیس راه مازندران: بارش برف در محور سیاه بیشه تا تونل کندوان ادامه دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

پلیس راه مازندران: بارش برف در محور سیاه بیشه تا تونل کندوان ادامه دارد

سرهنگ ˈجعفر محمد نژادˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود: علی رغم شرایط خاص جوی تمامی محورهای مواصلاتی استان باز و تردد انواع وسائط نقلیه روان و عادی است.

وی اظهارداشت: بر اساس گزارش هواشناسی، وضعیت جوی در مناطق کوهستانی و برفگیر حوزه استحفاظی پلیس راه مازندران قبل از ظهر امروز در این مناطق به حالت عادی باز خواهد گشت.

وی بیان داشت: کاهش دما و بارش باران و برف از ساعات اولیه بامداد روز گذشته در برخی از نقاط کوهستانی و برفگیر محورهای مواصلاتی مازندران آغاز شده و این امر باعث کندی تردد وسائط نقلیه در این محورها شده بود.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی این خطه را دارند، ضمن همراه داشتن پوشاک گرم و مواد غذایی آماده، خودروهای خود را به تجهیزات و وسایل مناسب زمستانی نظیر زنجیر چرخ مجهز کنند.

سرهنگ محمدنژاد گفت: برای کاهش تصادفات جاده ای تنها کنترل و اعمال قانون پلیس جوابگو نیست و برای تحقق این امر ، فرهنگ سازی و همکاری مردم در رعایت قوانین رانندگی در هنگام تردد در جاده ها الزامی است.

وی با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی ،افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره تلفن 71-3287070-0151 و 2182934-0151 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در مازندران وجود دارد.