جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

پلیس راهور مازندران طرح ترافیکی ویژه زمستان را آغاز کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

پلیس راهور مازندران طرح ترافیکی ویژه زمستان را آغاز کرد

سرهنگ ' داوود قاسمیان ' روز پنجشنبه در حاشیه سومین همایش تخصصی روسای راهور شهرستان های مازندران به خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به احتمال بارندگی های شدید و بالا رفتن تراکم ترافیکی در شهرهای استان این طرح اجرا شده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران بر لزوم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و بیان داشت: رعایت حقوق شهروندی و تعامل و همکاری با پلیس امنیت تردد را بوجود آورده و حجم تراکم ترافیکی نیز با آرامش و بدون دغدغه مرتفع خواهد شد.

قاسمیان تصریح کرد: با متخلفین راهنمایی و رانندگی بر اساس قوانین نیز به شدت برخورد می شود.

وی با بیان این نکته که هر سال فرهنگ احترام به مقررات ترافیکی بین شهروندان مازندران افزایش یافته است، اظهار داشت: در 9 ماهه امسال 10 درصد تصادف منجر به فوت استان نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافت.

وی نقش رسانه های گروهی در بالا بردن فرهنگ راهنمایی و رانندگی را موثر دانست و گفت: نصب دوربین های پایش و کنترل ترافیکی نیز سبب مدیریت بهتر تراکم ترافیکی استان مازندران شده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران به همایش تخصصی روسای راهور شهرستان های استان اشاره کرد و گفت: در این همایش مشکلات و چگونگی اجرای طرح ترافیکی زمستانی مورد بررسی قرار می گیرد.

وی به حضور گردشگران و مسافران در تعطیلات پایان هر هفته به استان مازندران اشاره کرد و بیان داشت: پلیس در مبادی شهرها و راههای مواصلاتی استان حضور چشم گیری دارد.

مازندران سه میلیون 150 هزار نفر جمعیت دارد که در 53شهر و بیش از سه هزارو 500روستا ساکن هستند.

{jcomments off}