جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

پلیس باید مقتدر و مردمی باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

پلیس باید مقتدر و مردمی باشد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از ساری، آیت‌الله سید صابر جباری شامگاه یکشنبه در دیدار با مسئولان انتظامی شهرستان بهشهر با اشاره به خلق حماسه سیاسی در انتخابات 24 خرداد ماه توسط ملت بزرگ ایران آن را نشان از بصیرت بالای مردم دانست.

وی با بیان اینکه خلق این حماسه فرصت هرگونه تبلیغات منفی را از دشمنان اسلام سلب کرد، خاطرنشان کرد: در این حماسه بزرگ نباید نقش پررنگ نیروی انتظامی در تحقق این امر مهم را نادیده گرفت.

آیت‌الله جباری با تقدیر و تشکر از فعالیت‌های نیروی انتظامی شهرستان بهشهر عنوان داشت: نیروی انتظامی باید نرمش اخلاقی را با قاطعیت مختلط کند یعنی رفتار پلیس باید حالت نرمش و برش با ارباب رجوع و برش برای متخلفان را توامان داشته باشد.

امام جمعه شهرستان بهشهر افزود: کار پلیس کار مقدسی است و اجر خدماتی را که فراتر از وظیفه انجام می‌دهند، از خدا خواهند گرفت.

آیت‌الله جباری درباره امنیت اخلاقی، حجاب، عفاف و تهاجم فرهنگی مطالبی را مطرح کرد و اظهار داشت: برای کاهش زمینه‌های بروز مشکلات در این ابعاد باید همه نهادها خود را دخیل دانسته و در تحقق آن از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند.

وی گفت: نیروهای مسلح باید سلاح را به نفع نظام در دست داشته باشند و همه مردم باید بدانند که وجود امنیت در جامعه شکرانه دارد و برای دانستن قدر این امنیت می‌توان وضعیت کشورهای همسایه مانند افغانستان، پاکستان و عراق را با کشور خودمان مقایسه کرد.