جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

پلیس آگاهی مازندران: هشدارهای پلیس در ایام تعطیلات نوروز جدی گرفته شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پلیس آگاهی مازندران: هشدارهای پلیس در ایام تعطیلات نوروز جدی گرفته شود

روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی مازندران، سرهنگ ˈپاکزاد سوادکوهیˈ ، ضمن تبریک فرا رسیدن بهار و سال نو از مردم خواست برای اینکه تعطیلاتی شاد و آرام را در نوروز 92 داشته باشند ،به طور قطع توصیه های پلیسی را مد نظر قرار دهند.

وی اظهارداشت: اعزام اکیپ های گشت آگاهی، پاسخ به استعلامات سوابق عدم سو پیشینه از اقدامات پلیس آگاهی در ایام تعطیلات نوروزی است که این اقدام تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

وی بیان داشت: مسافران نوروزی آرامش ،آسایش و امنیت تعطیلات نوروزی را به طور قطع با رعایت قانون و مقررات، توصیه ها و هشدار های پلیسی حس خواهند کرد.

جانشین پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از هموطنان خواست توصیه ها و هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و هنگام مسافرت منزل خود را به همسایه های قابل اعتماد و متعهد سپرده شود.

سرهنگ پاکزاد سوادکوهی همچنین توصیه کرد: مسافران اتومبیل خود را به دزد گیر و تجهیزات ایمنی مجهز کنند تا از هر گونه سرقت اتومبیل در امان باشند.

وی از هموطنان خواست به توصیه های پلیس به اینکه همیشه درب پشت بام منزلشان را به قفل آویز مطمئن مجهز کنند و از قفل های سوئیچی استفاده شود زیرا قفل های معمول به سهولت با قیچی بریده خواهد شد ، توجه داشته باشند.

همچنین در مواقع تعطیلی ، طلا و جواهرات از روی ویترین مغازه ها جمع آوری و داخل گاوصندوق گذاشته شوند و از حمل و جا به جایی پول به میزان زیاد بطور جدی خودداری و تا حد امکان از چک های تضمینی و مسافرتی استفاده کنند .