سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

پروژه نیمه‌کاره کمربندی غرب محمودآباد به‌‌زودی آغاز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پروژه نیمه‌کاره کمربندی غرب محمودآباد به‌‌زودی آغاز می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از محمودآباد، علی نبیان شامگاه دوشنبه در مراسم معارفه شهردار جدید محمودآباد در مجتمع فرهنگی ـ هنری غدیر این شهرستان، اظهار داشت: محمودآباد متعلق به مردم این استان و شهر نیست، بلکه این شهرستان به عنوان نخستین و نزدیک‌ترین شهر ساحلی به محور هراز متعلق به همه ایران است.

این مسئول با تاکید بر اینکه در مازندران این شهرستان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، ابراز داشت: هرگونه کاستی و کمبودهای موجود در استان و شهرستان‌ها به کم‌کاری مسئولان برمی‌گردد و آنها باید برای توسعه شهری تلاش مضاعفی داشته باشند.

نبیان با اعلام اینکه مردم‌مان شایستگی بیش از این خدمات را از سوی مسئولان شهری و استانی دارند، اذعان داشت: در این امر همه مسئولان شهر از اعضای شورای شهر، شهردار و مدیران دستگاه‌های اجرایی دولتی با همدلی و همراهی در جهت زیباسازی و توسعه عمرانی شهر تلاش داشته باشند.

معاون استاندار مازندران با اشاره به وضعیت زباله این شهر و تعامل و همدلی آن با شهر همجوار نسبت به دپو و دفع زباله، بیان داشت: با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته و تعامل اعضای شورای دو شهر دپوی زباله بار دیگر حل شده و زباله‌های این شهر ساحلی همانند گذشته به سمت عمارت آمل انتقال داده می‌شود.

وی معضل زباله را یکی از دغدغه‌های بزرگ استان مازندران بیان کرد و گفت: هم‌اکنون با رایزنی‌ها و جلسات متعدد در استانداری مازندران برای حل مشکل زباله ساخت پلاسما در شهرستان آمل تصمیم‌گیری شده است.

نبیان از وضعیت پروژه نیمه‌کاره کمربندی این شهرستان و بازدید معاون وزیر راه‌وشهرسازی به این کمربندی طی ماه‌های اخیر خبر داد و مطرح کرد: در این بازدید توضیحاتی در زمینه کمربندی و نیمه‌کاره ماندن آن به دلیل عدم بودجه مذاکراتی صورت گرفت و به‌زودی پس از مناقصه، پیمانکاران در آن مشغول به کار می‌شوند.

این مسئول با تاکید بر اینکه پس از بازدید معاون وزیر تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین استانداری مازندران با راه‌ و شهرسازی نسبت به بدهی مانده پروژه‌ها به امضا رسیده است، اظهار داشت: امیدواریم با تلاش مسئولان امر مشکل دوربرگردان، زباله و کمربندی این شهرستان حل شود.

وی با بیان اینکه هر یک از مسئولان در دست دستگاه‌های اجرایی به نوعی از سوی مردم انتخاب می‌شوند، تصریح کرد: آنها علاوه بر این مردم، به خانواده‌های شهدا نیز بدهکار هستند؛ چراکه فرزندان این خانواده‌ها با نثار خون‌شان آرامش و آسایش را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند.

{jcomments off}