سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

پرس و جو - نمایش محتوای صدا

 

 

پرس و جو

گوینده : دکتر غلامی

نویسنده : آقای رضازاده 

صدابرداران : صدابردار : شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، علیرضا میرقربان نژاد ، احمد حسن نژاد ، خانم رقیه محسن تبار 

 

پرس و جو عنوان برنامه ایست به تهیه کنندگی دکتر غلامی و بهمن یداللهی یک هفته در میان به مدت 30 دقیقه به صورت زنده از صدا پخش خواهد شد.

جلب اعتماد مخاطبین به یک شبکه رادیویی از اولویتهای آن شبکه است.  چرا که در پناه این اعتماد است که می توان آنها را برای خود در طول روز و ساعات نگه داشت و پیامهای خود را به گوش آنها رساند.بنابراین یک از راههای کسب اعتماد مردم آن است که حرفهای آنها را به گوش مسئولان برسانیم تا پلی باشیم برای حل پاره ای از مشکلات مردم استان.

برنامه پرس و جو چند سالی است که در میان مخاطبین هم استانی جا باز کرده و مخاطبین نیز این برنامه را پلی میدانند تا بتوانند با استفاده از آن به بیان مشکلات خود بدون هرگونه ملاحظه ایی  بپردازند و  منتظر پاسخ آن از سوی مسئولان باشند.

برنامه پرس وجو با استفاده از تلفنهای مردمی و در هنگام پخش برنامه پیامکهای ارسالی پیگیر خواستهای مردم از مسئولین مربوطه خواهد شد. که بخش اصلی برنامه را تشکیل می دهد ونیز تهیه گزارش از مشکلات مردم ،تنگناها و نارساییهای عمده استان و ارتباط با مسئولین عالی رتبه استانی و پیگیری این نارساییها و ارا ئه راه حل ها تهیه وپخش می شود که کنداکتور برنامه در ادامه خواهد آمد .

این برنامه از نیمسال دوم 89 با رویکردی جدید و بصورت زنده به مدت 20 دقیقه هر روز از ساعت  9:40 تا 10:00 صبح با آیتمهای ذیل تقدیم مردم استان می شود.

آیتمهای برنامه :

بخش خبرها ، تلفن های مردمی ، پیامکهای مردمی ، دعوت از مسئولین و ... .

سال تولید: سال 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و خسته نباشید به دست اندرکاران برنامه پرس و... فرهود ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ ۱۳:۵۵

فرهود
سلام و خسته نباشید به دست اندرکاران برنامه پرس و جو برنامه شما بسیار عالیه است .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ ۱۳:۵۵

پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو