سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

پرداخت 9 میلیارد ریال وام به مددجویان بابلسری - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت 9 میلیارد ریال وام به مددجویان بابلسری

سیدحسن محسنی معلم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر اظهار داشت: کمیته امداد شهرستان بابلسر به منظور رفع مشکلات معیشتی مددجویان این نهاد، خدمات مختلفی را در طول سال ارائه می‌دهد.

وی با بیان اینکه یکی از راهکارهای کمیته امداد در راستای حل مشکلات خانواده‌های زیرپوشش، پرداخت وام به آنها است، افزود: این وا‌م‌ها به منظور حل مشکلات معیشتی، فرهنگی، تحصیلی و... پرداخت می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی بابلسر تصریح کرد: وام کارگشایی از منابع امدادی در سال 92 برای 512 نفر به مبلغ 4 میلیارد و 886 میلیون ریال بوده است.

محسنی پرداخت وام خودکفایی را برای 64 نفر به مبلغ 4 و میلیارد و 696 میلیون و 492 هزار ریال عنوان کرد و گفت: وام مسکن نیز به دو نفر با مبلغ 120 میلیون ریال تعلق گرفت.


وی کل مبلغ پرداختی جهت وام به مددجویان بابلسری را 9 میلیارد و 702 میلیون و 402 هزار و 498 ریال دانست و  در پایان خاطرنشان کرد: یکی از اهداف اصلی کمیته امداد، حمایت از قشر محروم، توسعه فرهنگ انفاق، کمک به هم نوع و بی‌بضاعت جامعه، احیای سنت‌های حسنه در جامعه، توانمند‌سازی افراد کم‌بضاعت از طریق کمک‌های فرهنگی و توسعه سطح تحصیل است.