جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

پرداخت 80 میلیارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پرداخت 80 میلیارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در مازندران

پرداخت 80 میلیارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در مازندران


فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: از آغاز اجرای طرح اقتصاد مقاومتی تاکنون بیش از 80 میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان پرداخت شد.

پرداخت 80 میلیارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، سردار محمدحسین بابایی امشب در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان در نکا، اظهار کرد: آرامش امروز جامعه ما مدیون رشادت‌های از خود گذشتگان، شهدا و رزمندگانی است که با جان‌فشانی این شهدا ایجاد شده و آرامش ما مدیون استقامت مردم در تبعیت از ولی‌فقیه در طول 36 سال انقلاب است.

وی افزود: امروز بعد از جنگ سخت، درگیر جنگ نرم با دشمن هستیم و یکی از شعبه‌های جنگ نرم دشمن، جنگ اقتصادی است که از سال 90 از سوی آمریکا اعلام شد و رهبری نیز در سال 91 در این رابطه هشدارهای لازم را ارائه دادند و اکنون مقابله با تهدیدات نرم دشمن، ماموریت اصلی ما است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: حرکت در راستای منویات رهبری، امید به داخل و اقتدار در داخل از مسائل مهمی است که باید مورد توجه جدی باشد و با نگاه به بیرون با استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای توانمندی همه‌جانبه خود تلاش کنیم.

بابایی ادامه داد: دیدگاه سپاه در پاسداری از انقلاب اسلامی ایران در جنگ اقتصادی، حرکت در مسیر منویات رهبری و اجرای دقیق سیاست‌های اعلام شده توسط رهبری است که در چارچوب اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود و ما باید با فرهنگ‌سازی مناسب و آموزش برای بالندگی هر چه تمام‌تر در اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه در اجرا و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در ابتدای راه هستیم، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده تاکنون 8 هزار شغل خانگی، کوچک و زودبازده که رضایت‌مندی مردم را به دنبال داشته باشد، ایجاد شد و با اشتغال در این زمینه رونق مناسبی ایجاد شد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران یادآور شد: امیدواریم مدیران استانی و شهرستانی روان‌تر از گذشته در این راستا وارد شوند و با فعالیت همه‌جانبه و با اختیارات مناسب، جنگ اقتصادی را مدیریت کنیم و تلاش کنیم تا اقتصاد مدیریتی در سطح کلان اجرایی شود.

بابایی افزود: این طرح‌ها در راستای طرح‌های زودبازده است و با اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و با این شیوه می‌توان اشتغال‌زایی خوبی ایجاد کرد که در این راستا همه کسانی که انتظار اشتغال مفید دارند و به دنبال سود کلان نیستند به بسیج سازندگی شهرستان‌ها مراجعه کنند.

وی بیان داشت: شعار اقتصاد خرد یعنی هر خانه یک کارخانه و هر ایرانی یک تولیدکننده و فرهنگ اقتصاد مقاومتی یعنی از هر آنچه در اختیار دارید بهره‌برداری کرده و اشتغال‌زایی مناسب انجام دهید و با بهره‌گیری از دانش روز، نه استفاده از صنعت، برای اشتغال تلاش کنیم که این امکان ایجاد اشتغال در کل استان مازندران وجود دارد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: باید اجرای طرح اقتصاد مقاومتی را که سال‌ها است که کشورهای مختلف با عناوین دیگر انجام می‌دهند با استفاده از توان داخلی و  توانمندی‌های خود، در داخل کشور با فرهنگ خود اشتغال دهیم تا شاهد بالندگی همه‌جانبه در این راستا باشیم.