جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

پرداخت 50 میلیارد تومان به پیمانکاران محور سوادکوه/اسکان 60 هزار نفر از مسافران در سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت 50 میلیارد تومان به پیمانکاران محور سوادکوه/اسکان 60 هزار نفر از مسافران در سوادکوه

فرماندار سوادکوه با اشاره به پرداخت 50 میلیارد تومان به پیمانکاران محور سوادکوه از اسکان 60 هزار نفر از ترافیک اخیر در سوادکوه خبر داد.

پرداخت 50 میلیارد تومان به پیمانکاران محور سوادکوه/اسکان 60 هزار نفر از مسافران در سوادکوه

عبدالجواد‌ توحیدی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در سوادکوه از ترافیک نیمه‌سنگین و روان کنونی در محور سوادکوه خبر داد و گفت: اطلاع‌رسانی‌ها درباره وضعیت محور سوادکوه، ترافیک سنگین روز‌های اخیر و تقسیم‌بندی زمان برگشت در روز‌های آینده موجب شد تا ترافیک امروز به صورت نیمه‌سنگین و روان در حال انجام باشد.

وی با بیان اینکه در برخی از ساعات خاص شاهد ترافیک سنگین در محور سوادکوه هستیم، افزود: واحد‌های مختلف مرتبط با محور سوادکوه، آمادگی لازم برای مدیریت ترافیک را دارند.

فرماندار سوادکوه از اسکان 60 هزار نفر در سه روز اخیر تعطیلات در شهرستان سوادکوه خبر داد و با بیان اینکه 33 هزار نفر از این تعداد در شب ترافیک سنگین 2 شب قبل در شهرستان اسکان یافتند، خاطر‌نشان کرد: 55 هزار نفر از 3 منطقه پایلوت گردشگری سوادکوه شامل منطقه نمونه گردشگری جوارم، منطقه نمونه گردش‌گری شور‌مست و امامزاده عبدالحق زیراب بازدید کردند.

توحیدی‌مقدم از اختصاص 50 میلیارد تومان توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به پیمانکاران محور سوادکوه خبر داد و گفت: با پیگیری‌های انجام شده استاندار مازندران و مسؤولان دیگر، دکتر فرهاد دژ‌پسند معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، در چند روز آینده 50 میلیارد تومان اعتبار به پیمانکاران محور سوادکوه پرداخت می‌شود.